Ogłoszenie parafialne 4 marca

Ogłoszenie parafialne 4 marca

Ogłoszenia parafialne parafii św. Jadwigi w Złotoryi

4 – 11 III 2018

  1. Dzisiaj III niedziela Wielkiego Postu. Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali o g. 17.15 z kazaniem pasyjnym.

  2. Z tyłu kościoła wyłożone są wielkopostne skarbonki Caritas. Tegoroczna akcja przebiega pod hasłem “Dar Juniora dla Seniora” – zebrane datki będą przeznaczone na potrzeby osób chorych i starszych. Zachęcamy do wzięcia skarbonek i odkładania jałmużny wielkopostnej dzieci, młodzież, jak i całe rodziny.

  3. W poniedziełek, o godzinie 19, spotkanie młodzieży, która ukończyła swoje przygotowanie do bierzmowania. Obecność obowiazkowa.

  4. W każdy piątek Wielkigo Postu zapraszamy na nabożeństwo drogi krzyżowej: rano, o 9:00, dorosłych parafian, o 16:30 dzieci i młodzież, a o 17:30 droga krzyżowa dla wszystkich parafian.

  5. Z powodu ministranckich rozgrywek w piłkę nożną sobotnie zbiórki nie odbędą się.

  6. Parafialny Ośrodek Wsparcia dla Rodziny” czynny jest w sobotę – 10 marca od 10.00 do 16.00. Skorzystać mogą z niego wszyscy potrzebujący wsparcia i szukający pomocy w rozwiązywaniu problemów swojej sytuacji osobistej czy rodzinnej. Konsultacje są bezpłatne. Ośrodek prowadzi doradca rodzinny, p. Danuta Starzec z Opola. Zapisy u o. Proboszcza telefonicznie lub osobiście albo bezpośrednio u pani prowadzącej Ośrodek.

  7. W sobotę o 12:00 kolejne zajęcia plastyczne dla dzieci z p. Beatą Majewską

  8. W przyszłą niedzielę spotkanie dzieci i rodziców I Komunijnych o g. 13.00. Obecność obowiązkowa.

  9. Sfinalizowaliśmy ocieplenie naszych ławek w kościele, Koszt tego wynosi 8.000 zł. Nazbieraliśmy nieco ponad 5000 zł, zwracamy się więc z prośbą o pomoc w tej sprawie. Prosimy o włożenie do kopert z napisem „Ławki” ofiar na ten cel. Za każdą ofiarę dziękujemy bardzo serdecznie.

  10. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek od 16 – 17 i sobotę od 11 – 12.