Ogłoszenia parafialne – 9 czerwca

Ogłoszenia parafialne – 9 czerwca
  1. Kancelaria parafialna czynna jest tylko we wtorek od g. 16:00 do 17:00.

  2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy VII SP we wtorek o 19:00.

  3. Procesja Bożego Ciała odbędzie się 20 czerwca i rozpocznie się Mszą św. w naszym kościele o g. 9.00 i przejdzie ul. Klasztorną, przez Plac Matejki, ul. Piłsudskiego, przejdziemy przez Rynek do kościoła NNMP. O przygotowanie ołtarzy prosimy Żywy Różaniec i Domowy Kościół. Pana Zbyszka Bierwieńskiego prosimy o przygotowanie osób do wzięcia figur i sztandarów, dzieci komunijne i rocznicowe zapraszamy w strojach komunijnych. W dzień Uroczystości Msze św. będą odprawione o g. 7.00, 9.00, 12.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. na cmentarzu.

  4. W tym dniu zapraszamy na koncert uwielbienia w kościele NNMP – początek o godzinie 19.00.

  5. Tak, jak w zeszłym roku, u progu wakacji organizujemy Festyn Rodzinny. W niedzielę, 23 czerwca, od godziny 15:00, w klasztornym ogrodzie będzie można wziąć udział w konkurencjach dla całych rodzin, grach i zabawach dla dzieci i wielu innych atrakcjach. Prosimy także parafian o wsparcie festynu Waszymi wypiekami.

  6. Podczas Festynu Rodzinnego odbędzie się także akcja krwiodawstwa. Chętnych prosimy o wcześniejsze zgłoszenia.

  7. Organizujemy wyjazdy dla dzieci i młodzieży na Górę Św. Anny. Dzieci do VI klasy SP włącznie zapraszamy na „Wakacje z Bogiem”, trwające od 1 do 7 lipca, w cenie 320 zł + dojazd. Z kolei młodzież od lat 14 i starszych zapraszamy na Święto Młodzieży w terminie 15-20 lipca. W programie koncerty, konferencje, spotkania z ciekawymi ludźmi, duża dawka zabawy i modlitwy. Koszt Święta Młodzieży to 140 zł. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie internetowej parafii oraz u o. Rocha.