Ogłoszenia parafialne – 8 listopada 2020

Ogłoszenia parafialne – 8 listopada 2020
 1. Kancelaria parafialna czynna we wtorek 16:00 – 17:00 i w sobotę 11:00 – 12:00.
 2. Dzisiaj obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Tegoroczne obchody są poświęcone Republice Środkowoafrykańskiej, gdzie wojna, zniszczenia, głód, śmierć i prześladowania są codziennym „chlebem” tysięcy chrześcijan. Po Mszach Świętych przed kościołem zbiórka do puszek na ten cel.
 3. W przyszłą niedzielę spotkanie rodziców I Komunijnych w kościele o g. 13.00. Zapraszamy wszystkich rodziców. 
 4. Informujemy, że w naszym kościele, w związku z najnowszymi zarządzeniami państwowymi, może równocześnie przebywać maksymalnie  27 osób.
 5. Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji “Różaniec Do Granic Nieba”. Jeszcze dzisiaj w naszym kościele o godzinie 17:00 będzie odmawiany różaniec w intencji nienarodzonych dzieci oraz jako przebłaganie Boga za grzech ich zabijania, a także o ratowanie Polski i świata przed konsekwencjami tych grzechów. 
 6. Dziś, po różańcu, a w poniedziałek o 17:30, nabożeństwo wypominkowe i Msza Święta w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.
 7. Musimy zakończyć spłatę remontu naszych organ. Pozostało nam do spłaty 20.000 zł. Dlatego przygotowaliśmy niespodzianki wykonane przez dobrych ludzi. Każda taka niespodzianka to cegiełka i zarazem miły upominek dla kogoś bliskiego. Zebrane ofiary zostaną przeznaczone na spłatę remontu organ. Zapraszamy na nasz korytarz klasztorny i wsparcie naszej akcji. Dziękujemy za każdą pomoc. 
 8. Nauka przedchrzcielna w przyszłą sobotę o g. 12.00 w kancelarii. 
 9. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od porannej do wieczornej Mszy Świętej. W piątki i w niedzielę adoracja zaczyna się o godzinie 13:00. W środę adoracja trwa do godziny 20:00 wraz z okazją do spowiedzi.
 10. Spotkania wszystkich grup parafialnych są odwołane.
 11. Powracamy do codziennych transmisji Mszy Świętych. Przez Internet obejrzeć będzie można transmisję Mszy Świętej o 10.30 w niedzielę oraz Mszy  o 18:00 w tygodniu.
 12. Prosimy też o ofiary na ogrzewanie naszego kościoła do przygotowanych kopert. Za wszystkie ofiary – Bóg zapłać.
 13. Przypominamy o bezwzględnym obowiązku stosowania się do przepisów sanitarnych.