Ogłoszenia parafialne – 8 lipca

Ogłoszenia parafialne – 8 lipca

Ogłoszenia parafialne parafii św. Jadwigi w Złotoryi

8 – 15 VII 2018

  1. Dzisiaj spotkanie dla FZS o g. 13.00 w sali nr 5.

  2. Msza św. w intencji dobrodziejów kościoła, klasztoru i parafii odprawiana jest we wtorek o godzinie 18:00, po Mszy św. nabożeństwo do św. Jadwigi, a po nim adoracja Najśw. Sakramentu podczas której istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

  3. Kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek od 16 – 17 oraz w sobotę od 11 – 12.

  4. Organizujmy wyjazd dla młodzieży, która ukończyła już 7 klasę i starszej, na Święto Młodzieży na Górze Św. Anny w dniach 16-21 lipca. W programie koncerty, konferencje, spotkania z ciekawymi ludźmi, duża dawka zabawy i modlitwy. Koszt 85 zł + 50 zł na dojazd, szczegółowe informacje na stronie internetowej parafii oraz u o. Rocha. Także u niego zapisy. Dziś ostatnia okazja by się zapisać na ten wyjazd.

  5. 29 lipca w Katedrze legnickiej rozpocznie się 26. Piesza Pielgrzymka do Częstochowy. Tu zawsze byliśmy wolni” – pod takim hasłem na Jasną Górę maszerować będą pielgrzymi. W związku z przypadającą w tym roku 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, pielgrzymowanie na Jasną Górę odbywać się będzie w duchu patriotycznym. Piesza Pielgrzymka potrwa do 7 sierpnia. Zapisy na pątniczy szlak trwają – w sprawie informacji prosimy o kontakt z O. Proboszczem lub o. Rochem.

  6. Podajemy do wiadomości, że nasze parafialne dożynki odprawimy 15 sierpnia na Mszy św. o g. 12.00 a po południu zapraszamy na festyn dożynkowy do naszego ogrodu.