Ogłoszenia parafialne – 7 października

Ogłoszenia parafialne – 7 października

Ogłoszenia parafialne parafii św. Jadwigi w Złotoryi

7 – 14 X 2018

 1. Spotkanie przygotowujące do bierzmowania dla młodzieży z VII klas szkoły podstawowej we wtorek o g. 19:00 w kościele.

 2. O. Samuel obchodzi imieniny zakonne i o modlitwę prosi w środę, zapraszamy na Mszę św. w intencji solenizanta o godzinie 18:00.

 3. Kancelaria parafialna czynna we wtorek od 16 – 17 oraz w sobotę od 11 – 12.

 4. Na katechezę dla dorosłych zapraszamy w czwartek o g. 19.00 zobaczymy film z dzisiejszego Gościa Niedzielnego pt. Sprawa Chrystusa .

 5. Spotkanie dla rodziców dzieci I komunijnych w piątek 12 października o g. 19.00. Obecność obowiązkowa. Zapraszamy samych rodziców.

 6. Spotkanie dla Młodzieży Franciszkańskiej w piatek o godzinie 18:00 .

 7. W przyszłą niedzielę odpust św. Jadwigi – uroczystą Sumę odprawimy o g. 12.00. Kazania wygłosi Ks. Łukasz Misiak – nasz parafianin, sekretarz Ks. Biskupa Zbigniewa Kiernikowskiego.

 8. Za tydzień zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierającą zdolną młodzież z ubogich rodzin, po każdej mszy św. będziemy mogli posłuchać krótkiego koncertu na Fletni Pana w wykonaniu wybitnego muzyka Artura Thomasa. Po mszy będzie można kupić jego płytę Ave Maria w cenie 25 zł.

 9. W tym roku w przeddzień odpustu w poniedziałek 15 października o g. 16.00 odprawimy w kościele św. Mikołaja na cmentarzu Mszę św. za zmarłych. Przed Mszę św. będzie różaniec za zmarłych o 15.30.

 10. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy codziennie o g. 17.30, a dodatkowo w środy, kiedy nabożeństwa będą w „plenerze” o g. 17.00. – 10 X – Nowa Wieś, 17 X – Podwale, 24 X – ul. Bukowa, 24 października na ul. Bukowej poświęcimy nową kapliczkę ku czci MB. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej parafii na tę uroczystość.

 11. Parafia Narodzenia NMP organizuje kurs przedmałżeński w dniach 12,13,14 października, w domu parafialnym przy ul. Chopina 1 a. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z tamtejszą parafią. Dziękujemy duszpasterzom parafii NNMP za życzenia z okazji naszego patrona św. Franciszka.

 12. Przez niedziele października będziemy przed kościołem sprzedawać stroiki na groby wykonane przez p. Beatę. Dochód z tej sprzedaży chcemy przeznaczyć na zakup urządzeń biurowych do kancelarii

 13. Pod chórem znajdują się koperty na wypominki, które prosimy wypełnić w domu i przynieść w dowolnym czasie lub w niedzielę wrzucić do koszyczka. Prosimy zwrócić uwagę na zmianę ulic i dat wypominków. Za każdą ofiarę serdecznie dziękujemy.

 14. Zrobiliśmy piękne, oświetlone gablotki w przedsionku kościoła. Koszt tych gablotek wyniósł 3570 zł, chętni ofiarodawcy mile widziani, brakuje nam 1850 zł .

 15. O. Roch zaprasza odważnych na rowerową pielgrzymkę do Grobu św. Jadwigi w Trzebnicy na dzień 21 października.