Ogłoszenia parafialne – 7 lipca

Ogłoszenia parafialne – 7 lipca
  1. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek od g. 16.00 do 17.00 i w sobotę od 11.00 do 12.00.

  2. Msza św. w intencji dobrodziejów kościoła, klasztoru i parafii odprawiana jest we wtorek o godzinie 18:00, po Mszy św. nabożeństwo do św. Jadwigi, we środę po wieczornej Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu, podczas której istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

  3. 29 lipca w Katedrze legnickiej o g. 6.00 rozpocznie się 27. Piesza Pielgrzymka do Częstochowy. „Idziemy w mocy Ducha Chrystusowego” – pod takim hasłem na Jasną Górę maszerować będą pielgrzymi. Pielgrzymka potrwa do 7 sierpnia. Zapisy na pątniczy szlak trwają. Przez cały czas trwania pielgrzymki będziemy łączyć się wieczorem na spotkaniach modlitewnych w naszym kościele o g. 20.00. A na stronie pielgrzymkalegnicka.pl będzie można śledzić bezpośrednie relacje z trasy, wywiady z pielgrzymami, odsłuchiwać nagrania konferencji oraz homilii. Będzie też mnóstwo zdjęć a także możliwość zostawienia swojej intencji.

  4. Podajemy do wiadomości, że nasze parafialne dożynki odprawimy 15 sierpnia na Mszy św. o g. 12.00 a po południu zapraszamy na festyn dożynkowy do naszego ogrodu.

  5. Jest organizowana pielgrzymka przyjaciół Radia Maryja do Częstochowy w dniu 14 lipca. Wyjazd o g. 3.00, zapisy u p. Ireny Hanysz cena 65 zł.

  6. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy i wakacyjny wypoczynek życzymy słońca i radości, a pozostającym w domach; cienia i spokoju.