Ogłoszenia parafialne – 5 września 2021 r.

Ogłoszenia parafialne – 5 września 2021 r.
  1. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek od 16 – 17 a w sobotę od 11 – 12.
  2. Dzisiejsza niedziela (5 września) to również „Dzień Solidarności z Afgańczykami”. Wedle apelu abpa Stanisława Gądeckiego tego dnia w czasie modlitwy powszechnej będziemy prosić Boga o pokój w Afganistanie oraz w intencji Afgańczyków, a po Mszach Świętych organizujemy kwestę na ich rzecz przed kościołem do puszek. 
  3. W przyszłą niedzielę odpust parafialny w kościele Narodzenia NMP, początek Mszy św. o g. 12.30 – z naszego kościoła wyruszy procesja ze sztandarami o g. 12.10 – zapraszamy do wzięcia udziału. 
  4. W przyszłą niedzielę uroczystości beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego oraz Matki Elżbiety Róży Czackiej – założycielki ośrodka dla niewidomych w Laskach pod Warszawą. 
  5. Dziękuję serdecznie za przygotowanie i przeprowadzenie festynu parafialnego – tak wielu ludziom zaangażowanym całym sercem w tę organizację. Za dożynkowe korony i dary, za ofiary które składaliście na dożynkach i festynie. Zebraliśmy na remont naszego muru 3243 zł i serdecznie dziękujemy za każdą złotówkę. 
  6. Pożegnaliśmy obraz św. Józefa – dziękuję za obecności i modlitwy wszystkim grupom modlitewnym z naszej parafii. 
  7. Kolejna zbiórka krwi zostanie zorganizowana w przyszłą niedzielę w godz. 10.00 do 14.00 na parkingu przy ul Piłsudskiego.