Ogłoszenia parafialne – 5 stycznia

Ogłoszenia parafialne – 5 stycznia
  1. Kancelaria parafialna czynna jest w sobotę od 11 – 12.

  2. Jutro uroczystość Objawienia Pańskiego – tzw. Trzech Króli. Msze Święte według porządku niedzielnego. W tym dniu ministranci będą rozprowadzać kredę i kadzidło.

  3. Odwiedziny kolędowe Program podany jest na naszej stronie internetowej www.franciszkanie-zlotoryja.pl. i w przedsionku kościoła.

Na najbliższe dni porządek kolędowy wygląda następująco;

5 stycznia, niedziela od 14: 00 – Rynek 23 – 52

6 stycznia, poniedziałek – kolęda w klasztorze

7 stycznia, wtorek Od 16:00 – Bukowa, Cedrowa, Dębowa, Jaworowa, Leszczyńska, Modrzewiowa, Orzechowa, Platanowa, Sosnowa, Świerkowa,

8 stycznia, środa Od 16:00 – Bohaterów Getta Warszawskiego

9 stycznia, czwartek od 16: 00 – Krzywoustego, Cicha, Dolna, Kazimierza Wielkiego, Staszica, Widok

10 stycznia, piątek od 16: 00 – Chrobrego, Cmentarna, Wyszyńskiego

11 stycznia, sobota od 13: 00 – Piastowa, 3 Maja, Kamienna, Sportowa

  1. stycznia, niedziela od 14: 00 – Zagrodzieńska

  1. Parafialny „Punkt Wsparcia Rodziny w kryzysie” czynny będzie w sobotę 11 i 25 stycznia od 10.00 do 16.00. Skorzystać mogą z niego wszyscy potrzebujący wsparcia i szukający pomocy w rozwiązywaniu problemów swojej sytuacji osobistej czy rodzinnej. Konsultacje są bezpłatne. Punkt prowadzi doradca rodzinny, p. Danuta Starzec z Opola. Zapisy bezpośrednio u pani prowadzącej – nr telefonu podany jest na naszej stronie internetowej i w przedsionku kościoła.

  2. Już dzisiaj zapraszamy na uroczysty koncert organowy do naszego kościoła w niedzielę 26 stycznia na g. 16.00. Wykonawcą będzie p. Marek Fronc – laureat międzynarodowych konkursów organowych w Niemczech i Szwajcarii, koncertował w ramach wielu festiwali muzycznych w Polsce i w Niemczech, Danii, Hiszpanii, na Ukrainie, na Węgrzech. Wstęp wolny. Początek g. 16.00