Ogłoszenia parafialne – 5 sierpnia

Ogłoszenia parafialne – 5 sierpnia

Ogłoszenia parafialne parafii św. Jadwigi w Złotoryi
5 – 12 VIII 2018

  1. W ubiegłą niedzielę pod hasłem – „Tu zawsze byliśmy wolni” rozpoczęła się 26. Legnicka Piesza Pielgrzymka do Częstochowy, która potrwa do 7 sierpnia. Przez cały czas trwania pielgrzymki spotykamy się na wieczornym apelu i wspieramy wysiłki i modlitwy pielgrzymów. Zapraszamy do grupy pielgrzymki duchowej. Codziennie o g. 20.30
  2. Rozpoczął się miesiąc sierpień – miesiąc trzeźwości– proponujemy podjęcie dobrowolnej abstynencji alkoholowej, jako wynagrodzenia za grzechy pijaństwa w naszych rodzinach i społeczeństwie.
  3. Nasze parafialne dożynki odprawimy 15 sierpnia na Mszy św. o g. 12.00 a o 15.00 zapraszamy na festyn dożynkowy do naszego ogrodu. Chętne osoby, które chciałyby upiec ciasto i się nim podzielić z nami prosimy o przyniesienie ciasta niepokrojonego 14 i 15 sierpnia. Natomiast ogrodników prosimy o przyniesienie warzyw i owoców do dekoracji dożynkowej w kościele. Chcemy, by w naszym kościele zapachniało żniwami i dożynkami. Kto chciałby przynieść fanty na loterię fantową lub książki do kiermaszu książki, proszony jest o przyniesienie tego w sobotę 11 sierpnia o g. 11.00 do sali nr 5.
  4. Organizowana jest pielgrzymka rowerowa ze Złotoryi na Jasną Górę . Osoby zainteresowane prosimy o kontrakt z O. Rochem. Wyjazd 26 sierpnia powrót 29 sierpnia.
  5. Kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek od 16 – 17 oraz w sobotę od 11 – 12.