Ogłoszenia parafialne – 4 listopada

Ogłoszenia parafialne – 4 listopada

Ogłoszenia parafialne parafii św. Jadwigi w Złotoryi

4 – 11 XI 2018

 1. Do 8 listopada możemy uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych. Zachęcamy do otwarcia serc dla dusz czyśćcowych.

 2. Do 9 listopada zapraszamy na modlitwę wieczorną w int. zmarłych poleconych w wypominkach. Codziennie o 17.15 rozpoczynamy czytanie wypominek.

 3. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klas VI SP we wtorek o 19:00 w kościele.

 4. Listopadowe spotkanie dla całej Liturgicznej Służby Ołtarza wraz z rodzicami zostało przeniesione na czwartek w tym tygodniu, po mszy o godzinie 18:00. Z tej racji w tym tygodniu nie będzie sobotnich zbiórek.

 5. Spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych odbędzie się w piątek o g. 19.00 w sali kominkowej.

 6. Przymiarki strojów I komunijnych w środę o g. 17.30.

 7. Nauka przechrzcielna w sobotę o g. 12.00.

 8. W zakrystii jest już księga intencji mszalnych na przyszły rok – można przyjść i zapisać Msze św. na pierwsze półrocze.

 9. W przyszłą niedzielę 100 rocznica odzyskania Niepodległości. Zapraszamy do modlitwy w int. naszej Ojczyzny. Msza św. o błog. Boże i pomyślność dla Ojczyzny i Rodaków będzie odprawiona o g. 9:00.

 10. Kancelaria parafialna czynna we wtorek od 16 – 17 oraz w sobotę od 11 – 12.

 11. Parafialny „Ośrodek Wsparcia Rodziny” czynny będzie w sobotę – 10 listopada od 10.00 do 16.00. Skorzystać mogą z niego wszyscy potrzebujący wsparcia i szukający pomocy w rozwiązywaniu problemów swojej sytuacji osobistej czy rodzinnej. Konsultacje są bezpłatne. Ośrodek prowadzi doradca rodzinny, p. Danuta Starzec z Opola. Zapisy u o. Proboszcza telefonicznie lub osobiście albo bezpośrednio u pani prowadzącej Ośrodek – nr telefonu podany jest na naszej stronie internetowej.

 12. Pomoc w ramach programu pomocy FAED będzie rozdawana wszystkim, którzy mają odpowiednie zaświadczenie z MOPS-u lub GOPS-u, we wtorek 6 listopada od g. 8.00 do 11.00.

 13. Pod chórem znajdują się koperty na wypominki, które prosimy wypełnić w domu i przynieść w dowolnym czasie lub w niedzielę wrzucić do koszyczka. Za każdą ofiarę serdecznie dziękujemy. Zwracamy się też o pomoc w kosztach ogrzewania naszego kościoła.