Ogłoszenia parafialne – 3 maja 2020 r.

Ogłoszenia parafialne – 3 maja 2020 r.
  1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, którą rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania.
  2. Kancelaria parafialna jest nieczynna, ważne sprawy proszę załatwiać telefonicznie. Są odwołane wszystkie spotkania grup parafialnych i ministrantów.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które od 1 maja będą odprawiane codziennie w kościele o godzinie 17:30.  Musimy zrezygnować z nabożeństw odprawianych w plenerze. “Majówki” będą także transmitowane przez Internet.
  4. Msze Święte w kościele św. Mikołaja na cmentarzu będą odprawiane od 3 maja w każdą niedzielę o 11:00. 
  5. W czwartek przypada I czwartek miesiąca – Msza św. w intencji powołań, za powołanych oraz w intencji LSO naszej parafii o godzinie 18:00.
  6. Z naszego kościoła jest transmitowana w Internecie codziennie Msza św. o g. 18.00, a w niedzielę Msza św. o 10.30
  7. Codziennie o 20.30 zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinach w łączności modlitewnej z waszymi duszpasterzami.  
  8. Codziennie w naszym kościele wystawiony jest Najświętszy Sakrament, od porannej aż do wieczornej Mszy Świętej. W piątki i w niedziele adoracja zaczyna się dopiero ok. godziny 13:00.
  9. W związku z rozporządzeniem odnośnie zgromadzeń w kościołach biorąc pod uwagę liczbę 15 m kwadratowych na człowieka; w naszym kościele możemy na Mszy św. pomieścić 50 osób i tego będziemy się trzymać. Prosimy o przestrzeganie tego w wyborze tych, którzy mają być na Mszy św. Prosimy aby w naszym kościele zakładać maseczki.