Ogłoszenia parafialne – 3 lutego

Ogłoszenia parafialne – 3 lutego

Błogosławieństwa św. Błażeja – chroniącego od chorób gardła będziemy udzielali dzisiaj po każdej Mszy św.

Dzisiaj po mszy św. o 9.00 zmiana tajemnic różańca św. 

W czwartek – I czwartek miesiąca zapraszamy ministrantów na Mszę św. o powołania kapłańskie i zakonne o g. 18.00 – po Mszy św. spotkanie w salkach.

Bardzo prosimy o uwagę rodziców i dzieci I komunijne. Spotkanie dla rodziców odbędzie się w piątek 15 lutego o g. 19.00 w Sali nr 5. A spotkanie dzieci I komunijnych w niedzielę 17 lutego o g. 13.00. Zostaną rozdane wtedy książeczki, krzyżyki.

W kościele św. Jacka w Legnicy trwa nieustanna /dzień i noc/ adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do czuwania, aby włączyć się w nieprzerwane trwanie przed Jezusem Eucharystycznym. Osoby, które chciałyby zadeklarować jedną godzinę adoracji proszone są o zgłoszenie tego pod numerem telefonu zamieszczonego na plakacie lub bezpośrednio w Sanktuarium św. Jacka.

Dziękujemy gorąco za koncerty kolęd przed naszą stajenką; scholi parafialnej, grupie Agatów Jadwiżańskich, orkiestrze dętej z Borek Wielkich, oraz Zespołowi Rezerwy Wojska Polskiego ROTA. Kto śpiewa dwa razy się modli – dziękujemy za udział w koncertach wszystkim sympatykom kolędowania.

Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek od 16.00 – 17.00 oraz w sobotę od 11.00 – 12.00.

W przyszły poniedziałek obchodzony jest światowy dzień chorego – w naszym kościele odprawimy Mszę św. dla chorych połączoną z udzieleniem Sakramentu namaszczenia chorych o g. 9.00. Prosimy o pomoc w przywiezieniu chorych do kościoła.

Prosimy o pomoc w rozbiórce naszej stajenki w poniedziałek o g. 8.00.