Ogłoszenia parafialne – 3 czerwca

Ogłoszenia parafialne – 3 czerwca

Ogłoszenia parafialne parafii św. Jadwigi w Złotoryi

3 – 10 VI 2018

 1. Spotkanie formacyjne Róż Różańcowych jutro o g. 17.00 w sali nr 5.

 2. Dziękujemy serdecznie Straży Honorowej i Domowemu Kościołowi za piękne ołtarze. Za pomysł i wykonanie. Dziękujemy za kwiaty i dekoracje. Dziękujemy wszystkim niosącym chorągwie, figury, lampiony. Za piękne udekorowanie okien naszej parafii. Dziękujemy za brzózki. Za piękne Boże Ciało – serdeczne Bóg zapłać.

 3. W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała po Mszy poświęcimy zioła i wiankiW piątek przypada uroczystość NSPJ. Ten dzień jest świętem naszej Straży Honorowej NSPJ. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 4. W sobotę czynny jest „Parafialny Ośrodek Wsparcia dla Rodziny” od 10.00 do 16.00. Skorzystać mogą z niego wszyscy potrzebujący wsparcia i szukający pomocy w rozwiązywaniu problemów swojej trudnej sytuacji osobistej czy rodzinnej. Konsultacje są bezpłatne. Ośrodek prowadzi p. Danuta Starzec z Opola.

 5. W środę imieniny obchodzi i o modlitwy prosi O. Norbert Msza św. w intencji solenizanta zostanie odprawiona o g. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 6. Msza Święta za powołanych i o powołania oraz w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza w czwartek o 18:00.

 7. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Misterium poświęcone św. Józefowi pt. „Św. Józef – obrońca życia i opiekun rodzin”. Początek o g. 16.00.

 8. Rodziców wraz z dziećmi zapraszamy na Festyn Rodzinny w niedzielę, 17 czerwca o godzinie 15 w ogrodzie klasztornym. Wśród atrakcji planowany są ciasta i słodkości, gry, zabawy i konkursy dla dzieci jak i dla całych rodzin.

 9. Msze św. na cmentarzu są odprawiane w każdą niedzielę o 11.00

 10. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek od 16 -17 i w sobotę od 11 – 12.

 11. Organizowana jest jednodniowa wycieczka dla dzieci komunijnych na Górę św. Anny. Wyjazd 11 czerwca o g. 8.00. Zapraszamy rodziców o przygotowanie sobie wolnego dnia na ten wyjazd ze swoimi pociechami. Koszt będzie podany przez panie katechetki. I w szkole do jutra można się zapisywać na ten wyjazd.