Ogłoszenia parafialne – 29 sierpnia 2021 r.

Ogłoszenia parafialne – 29 sierpnia 2021 r.
  1. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek od 16 – 17 a w sobotę od 11 – 12.
  2. Dzisiaj o godz. 12:00 DOŻYNKI PARAFIALNE, na które zapraszamy                  wszystkich a szczególnie delegacje z każdej wioski z wieńcami dożynkowymi. O godzinie 15:00 w ogrodzie klasztornym rozpocznie się parafialny festyn dożynkowy obfity w wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, w ogrodzie klasztornym będzie można uczestniczyć w warsztatach wikliniarskich i przyjrzeć się pracy mistrzów wikliniarstwa z całej Polski. Będzie okazja zmierzenia się w umiejętności płukania złota w wirydarzu klasztornym. 
  3. W czasie festynu parafialnego wszystkie ofiary i zebrane pieniążki chcemy przeznaczyć za remont muru koło kościoła, który musimy w trybie natychmiastowym zburzyć i postawić na nowo. Ten koszt to około 121 000 zł i musimy je zebrać przynajmniej w części. Za każdą ofiarę i datek dziękujemy serdecznie. 
  4. Od soboty gościmy przez cały tydzień Obraz św. Józefa z Katedry Legnickiej. Przez cały tydzień będzie okazja do nawiedzenia Obrazu i odnowienia swoich postanowień i czci św. Józefa. Codziennie o 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego a o 17.30 nabożeństwo do św. Józefa, następnie o 18.00 Msza św. z udziałem kolejnych parafii naszego dekanatu i proboszczów, którzy będą głosili kazania. Program jest zawieszony w gablotce w przedsionku kościoła oraz na naszej stronie parafialnej w Internecie. 
  5. W środę zapraszamy dzieci i młodzież szkolną na Mszę św. inaugurującą nowy rok szkolny i katechetyczny. Początek o g. 18.00. 
  6. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. We czwartek na wieczorną Mszę św. o powołania zapraszamy LSO wraz z rodzicami, po Mszy św. spotkanie w salkach i zapoznanie się z O. Lotarem – opiekunem ministrantów. W I piątek miesiąca – odwiedziny chorych od g. 8.30 w I sobotę zapraszamy na poranną Mszę św. przebłagalną Niepokalanego Serca Maryi i różaniec. O 16.00 zapraszamy wszystkich parafian na nabożeństwo pożegnalne Obrazu św. Józefa, który pojedzie do Chojnowa parafii św. Piotra i Pawła .
  7. Dary FAED będą rozdawane we wtorek od g. 8.30.