Ogłoszenia parafialne – 29 listopada 2020 r.

Ogłoszenia parafialne – 29 listopada 2020 r.

                                                                                                                                                                                            

 1. Kancelaria parafialna czynna we wtorek od 16:00 – 17:00 i w sobotę od 11:00 – 12:00.
 2. Dzisiaj rozpoczynamy okres Adwentu. Już w sobotę na nabożeństwie wieczornym poświęciliśmy opłatki, które w tym roku będziemy rozprowadzać we wszystkie niedziele adwentu na korytarzu klasztornym. Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne opłatki nie będą rozprowadzane po domach jak w latach ubiegłych. Również na korytarzu będzie można kupić wieńce adwentowe i stroiki Bożonarodzeniowe w kolejne niedziele. Pieniądze z tej zbiórki będą przeznaczone na remont organ. Przyjmujemy płatności kartą :)
 3. W korytarzu można także kupić ostatnie “Słoiki pełne Adwentu” w cenie 4 zł. Taki słoik będzie świetną pomocą w rodzinnym przeżywaniu tego czasu.
 4. Roraty będą odprawiane tradycyjnie o g. 18.00 i kto może przyjść serdecznie zapraszamy. Zapraszamy także dzieci z opiekunami z lampionami i serduszkami pełnymi dobrych uczynków. 
 5. Informujemy, że w naszym kościele, w związku z zarządzeniami państwowymi, może równocześnie przebywać maksymalnie 27 osób.
 6. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od porannej do wieczornej Mszy Świętej. W piątki i w niedzielę adoracja zaczyna się o godzinie 13:00. W środę adoracja dodatkowo trwa do godziny 20:00 wraz z okazją do spowiedzi.
 7. Msze Święte z naszego kościoła transmitowane są przez Internet w tygodniu o godzinie 18:00 i w niedziele o godzinie 10:30.
 8. Przyjmujemy już intencje na przyszły rok.
 9. Jak co roku, organizujemy pomoc dla biednych, która zmieściłaby się w pudełku po butach. Można włożyć do nich trwałe produkty spożywcze i przynieść je w niedziele do zakrystii.
 10. Najbliższa zbiórka krwi w naszym mieście odbędzie się 8 grudnia w Zespole Szkół Zawodowych w godzinach 10.00 – 13.00.
 11. Spotkania wszystkich grup parafialnych są odwołane.
 12. Prosimy też o ofiary na ogrzewanie naszego kościoła do przygotowanych kopert. Za wszystkie ofiary – Bóg zapłać.
 13. Przypominamy o bezwzględnym obowiązku stosowania się do przepisów sanitarnych.