Ogłoszenia parafialne 28 stycznia

Ogłoszenia parafialne 28 stycznia

Ogłoszenia parafialne parafii św. Jadwigi w Złotoryi

28 I – 4 II 2018

 1. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek od 16 – 17 i sobotę od 11 – 12

 2. W mijającym tygodniu przeżywaliśmy dzień Babci i Dziadka – zapraszamy wszystkich seniorów, babcie i dziadków, parafian i gości na IV franciszkańskie nabożeństwo w hołdzie Bożej Dziecinie, które będzie miało charakter misterium kolędowego p.t „Tajemnica Świętej Nocy w pieśni Bożonarodzeniowej” w wykonaniu Agatów Jadwiżańskich i scholi franciszkańskiej naszej parafii, które odprawimy dzisiaj o g. 16.00.

 3. Naszą stajenkę betlejemską czas rozebrać – prosimy do pomocy przy rozbiórce we wtorek o g. 8.00. Natomiast panie do posprzątania kościoła zapraszamy w środę o g. 8.00.

 4. W piątek, 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego – czyli MB Gromnicznej, zapraszamy do wzięcia udziału we Mszach św. które będą odprawiane o 7.00, 9.00 i 18.00. Prosimy o przyniesienie Gromnic – będziemy je święcić podczas każdej Mszy św.

 5. Błogosławieństwa św. Błażeja – chroniącego od chorób gardła, będziemy udzielali w I sobotę po Mszy św. wieczornej.

 6. W niedzielę, 4 lutego na mszy św. o 9.00 zmiana tajemnic różańca św.  a na wszystkich mszach św. poświęcenie chleba i wody ku czci św. Agaty.  

 7. Pomoc w ramach programu pomocy FAED będzie rozdawana wszystkim, którzy mają odpowiednie zaświadczenie z Mops-u lub Gops-u we wtorek 30 stycznia od g. 8.00 do 11.00.

 8. Adoracja Straży Honorowej we czwartek o g. 17.00.

 9. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota lutego. Zapraszamy ministrantów, ich rodziców na Mszę św. o powołania i w int. LSO naszej parafii w I czwartek miesiąca. Po Mszy św. spotkanie wraz z rodzicami w salce katechetycznej. W I piątek miesiąca odwiedziny chorych od g. 8.30, wieczorem spowiedź od 17.00 i Msza św. wynagradzająca za grzechy całego świata, połączona z nabożeństwem do NSPJ. W I sobotę miesiąca po porannej Mszy św. odmawiamy różaniec.

 10. Spotkanie dzieci i rodziców I komunijnych w niedzielę 11 lutego o 13.00.

 11. Parafialny Ośrodek Wsparcia dla Rodziny” czynny jest w sobotę – 10 lutego od 10.00 do 16.00. Skorzystać mogą z niego wszyscy potrzebujący wsparcia i szukający pomocy w rozwiązywaniu problemów swojej sytuacji osobistej czy rodzinnej. Konsultacje są bezpłatne. Ośrodek prowadzi doradca rodzinny, p. Danuta Starzec z Opola. Zapisy u o. Proboszcza telefonicznie lub osobiście.