Ogłoszenia parafialne – 28 października

Ogłoszenia parafialne – 28 października

Ogłoszenia parafialne parafii św. Jadwigi w Złotoryi

28 X – 4 XI 2018

 1. Dzisiaj Marsz Wszystkich świętych – początek o g. 15.00 Mszą św. w kościele NNMP i przejście do naszego kościoła, gdzie będzie odprawione nabożeństwo do Wszystkich świętych. Zapraszamy do udziału szczególnie młodzież przygotowującą się do bierzmowania. Młodzież spotyka się w zakrystii kościoła Nar. NMP o g. 15:30.

 2. Dziś także, w ramach Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym, przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz chrześcijan w Pakistanie.

 3. We wtorek Wspólnota Odnowy w Duchu Swiętym będzie obchodzić 25 lecie istnienia w Złotoryi. Z tej okazji uroczysta Msza św. o g. 18.00. O 19.00 odbędzie się Koncert Ewangelizacyjny z modlitwą uwielbienia. Koncert i modlitwę uwielbienia poprowadzi O. Łukasz Buksa. Szczegóły na plakatach. Serdecznie zapraszamy.

 4. Zbiórka kandydatów do liturgicznej służby ołtarza w sobotę o g. 9:00, a młodszych ministrantów o g. 10:00.

 5. Dziękujemy za postawienie i przekazanie do publicznej czci nowej kapliczki MB na ul. Bukowej i Sosnowej; komitetowi mieszkańców, wszystkim budowniczym, sponsorom i mieszkańcom za piękną kapliczkę. To pierwszy taki postument w powojennej historii Złotoryi.

 6. Kancelaria parafialna czynna we wtorek od 16 – 17 oraz w sobotę od 11 – 12.

 7. Dzisiaj będziemy przed kościołem sprzedawać stroiki na groby wykonane przez p. Beatę. Dochód z tej sprzedaży chcemy przeznaczyć na zakup urządzeń biurowych do kancelarii.

 8. Jutro prosimy panie do pomocy w przygotowaniu kościoła na cmentarzu do uroczystości wszystkich świętych. Rozpoczniemy o g. 9.00.

 9. W uroczystość Wszystkich Świętych msze św. będą odprawiane w kościele św. Jadwigi o godzinie: 7:00, 9:00, 10:30, w kościele św. Mikołaja na cmentarzu o godzinie 9:00, 10:30 oraz uroczysta Msza o godzinie 12:00, a po niej procesja na cmentarzu. NIE BĘDZIE w kościele parafialnym MSZY ŚW. O GODZINIE 12:00 i 18:00.

 10. Spotkanie Młodzieży Franciszkańskiej w piątek, wyjątkowo dopiero o godzinie 19:00.

 11. Dzieci ze Szkoły Podstawowej zapraszamy do zabawy w szukanie świętych na ulicach i w zakamarkach naszego miasta na sobotę 4 listopada na godzinę 13:00.

 12. Od 3 listopada zapraszamy do modlitwy za zmarłych poleconych w wypominkach. Codziennie od 17.15 będziemy czytać i polecać Bogu naszych zmarłych.

 13. Pod chórem znajdują się koperty na wypominki, które prosimy wypełnić w domu i przynieść w dowolnym czasie lub w niedzielę wrzucić do koszyczka. Prosimy zwrócić uwagę na zmianę ulic i dat wypominków. Za każdą ofiarę serdecznie dziękujemy. Zwracamy się też o pomoc w kosztach ogrzewania naszego kościoła.