Ogłoszenia parafialne – 28 listopada 2021 r.

Ogłoszenia parafialne – 28 listopada 2021 r.
  1. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek od 16 – 17 i w sobotę od 11 – 12.
  2. W związku z coraz większymi zachorowaniami na Covid-19 – prosimy o zakładanie maseczek w kościele oraz dezynfekcję rąk. Komunię można przyjąć na rękę albo do ust. Proszę zachowywać odpowiednie kolejki. 
  3. Dzisiaj I niedziela Adwentu – rozpoczynamy nowy rok liturgiczny. Na mszy o 7;00 zostaną poświęcone opłatki. Będą one rozprowadzane po każdej Mszy św. na korytarzu przez cały Adwent a ofiary za nie zostaną przeznaczone na remont muru. Tam też będzie można kupić bardzo ciekawą książkę pt. „Ewangelia na co dzień” – do codziennego kontaktu z czytaniem pisma św. polecamy gorąco. Cena tylko 10 zł. Oraz ozdoby i sianko pod choinkę jak również metalowe choinki i aniołki. Te i inne rzeczy będą na korytarzu klasztornym do kupienia po Mszy św. 
  4. Dzisiaj po Mszach Rodzina Młodzieży Franciszkańskiej będzie rozprowadzać Zdrapki Adwentowe pomocne dla głębszego przeżywania okresu adwentu. Koszt 5 zł. na cele formacyjne wspólnoty. 
  5. Roratnie Msze św. będą odprawiane od poniedziałku do piątku o g. 18.00, a w soboty o 9:00. Zapraszamy dzieci z serduszkami z dobrymi uczynkami, lampionami i dla każdego dziecka plakat i obrazki codziennie.
  6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania dla grupy prowadzonej przez o. Proboszcza w piątek o 19.00. 
  7. W przyszłą niedzielę spotkanie rodziców dzieci komunijnych. Zapraszam serdecznie wszystkich rodziców do kościoła na godzinę 13.00. 
  8. 3 grudnia młodzież przygotowująca się do bierzmowania wyjeżdża na 3 dniowy Obóz Duchowy na Górę św. Anny. Otoczmy ich nasza modlitwą. 
  9. W zakrystii i w kancelarii można zamawiać intencje na przyszły rok. Prosimy o wcześniejsze rezerwowanie przede wszystkim Mszy Świętych jubileuszowych.
  10. Pod chórem i w zakrystii można zabrać koperty na ofiarę na ogrzewanie. Za każdą ofiarę Bóg zapłać.