Ogłoszenia parafialne – 27 grudnia 2020 r.

Ogłoszenia parafialne – 27 grudnia 2020 r.
  1. Dziś Niedziela Świętej Rodziny. O godzinie 10:30 Msza Święta z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich. Po każdej Mszy Świętej pobłogosławienie wina z okazji Święta Św. Jana Apostoła.
  2. Kancelaria parafialna czynna we wtorek od 16 do 17 i w sobotę od 11 do 12.
  3. Dzisiaj podwójny numer Gościa Niedzielnego Niedzieli – w cenie 10 zł.
  4. Msza św. z podsumowaniem roku i uroczystym Te Deum laudamus oraz przeproszeniem za grzechy mijającego roku w czwartek JUŻ O GODZINIE 16:00, z racji na wprowadzone na ten dzień ograniczenia w przemieszczaniu się. Za odśpiewanie w kościele w tym dniu uroczystego Te Deum można otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  5. W piątek przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i pierwszy dzień nowego roku. W tym dniu Msze Święte w godzinach 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00. Wieczorna Msza Święta połączona będzie z pierwszopiątkowym Nabożeństwem do Serca Pana Jezusa.
  6. W pierwszą sobotę różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP po porannej Mszy Świętej.
  7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu poniedziałek od godziny 13:00, a we wtorek i w środę w stałych godzinach. W czwartek od rana do Mszy Św. o godzinie 16:00. W sobotę i w niedzielę w stałych godzinach.
  8. Msze Święte w tygodniu o godzinie o 18:00 oraz w niedziele i święta o godzinie 10:30 transmitowane są przez Internet. 
  9. Odwiedziny kolędowe w tym roku będą miały inny przebieg. Nie będziemy odwiedzać domów, ale zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic i miejscowości na codzienne Msze Święte o godzinie 18:00  sprawowane w ich intencji. Na tych Mszach będzie można otrzymać ulotkę z “Obrzędem liturgii rodzinnej” do wykorzystania w domach. Prosimy także przynieść w swoich pojemnikach wodę do poświęcenia. Ministranci będą rozprowadzać zestawy kolędowe z kredą i  kadzidłem. Będzie można także złożyć kolędową ofiarę. Program wisi w gablocie w przedsionku kościoła oraz na stronie internetowej parafii. W najbliższych dniach będziemy modlić się za mieszkańców: 2 stycznia – Wyskoku i Nowej Wsi Złotoryjskiej; 3 stycznia – z ulic Bohaterów Monte Cassino, Jaśminowej, Magnoliowej, Malinowej, Miodowej, Polnej i Wiejskiej; 4 stycznia – z Rynku 1 – 22; 5 stycznia – z Rynku 23 – 52