Ogłoszenia parafialne – 26 sierpnia

Ogłoszenia parafialne – 26 sierpnia

Ogłoszenia parafialne parafii św. Jadwigi w Złotoryi

26 VIII – 2 IX 2018

  1. Jak co wtorek zapraszamy na wieczorną adorację Najśw. Sakramentu w czasie której jest okazja do spowiedzi św.

  2. W czwartek adoracja Najśw. Sakramentu prowadzona przez Straż Honorową od g. 17.00.

  3. Kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek od 16 – 17 oraz w sobotę od 11 – 12.

  4. W I sobotę miesiąca zapraszamy po Mszy św. porannej na różaniec ku czci Niepokalanego Serca NMP w int. wynagrodzenia za grzechy świata.

  5. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla dzieci ze szkoły podstawowej zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę 2 września o g. 12:00. Podczas tej mszy poświęcimy tornistry i przybory szkolne dzieciom z pierwszej klasy. Natomiast w niedzielę 9 września na godzinę 10:30 zapraszamy młodzież gimnazjalną i licealną na Mszę Świętą rozpoczynającą ich rok szolny. Nowy rok dobrze jest rozpocząć z Bogiem – zapraszamy młodzież i dzieci na spowiedź na „dobry początek” w piątek od g. 17.30.

  6. Parafia Narodzenia NMP zaprasza na odpust parafialny w dniu święta czyli 8 września na g. 18.00. Wspólne wyjście na ten odpust z naszego kościoła o g. 17.40.

  7. Pierwsze w tym roku spotkanie rodziców dzieci I Komunijnych odbędzie się w niedzielę 16 września o g. 13.00.

  8. Parafialny Ośrodek Wsparcia dla Rodziny” czynny będzie w sobotę – 15 września od 10.00 do 16.00. Skorzystać mogą z niego wszyscy potrzebujący wsparcia i szukający pomocy w rozwiązywaniu problemów swojej sytuacji osobistej czy rodzinnej. Konsultacje są bezpłatne. Ośrodek prowadzi doradca rodzinny, p. Danuta Starzec z Opola. Zapisy u o. Proboszcza telefonicznie lub osobiście albo bezpośrednio u pani prowadzącej Ośrodek – nr telefonu podany jest na naszej stronie internetowej.