Ogłoszenia parafialne – 26 maja

Ogłoszenia parafialne – 26 maja
  1. Przed kościołem uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 zbierają do puszek na potrzeby rodziny swojej koleżanki i jej ciężko chorego taty. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

  2. Dzisiaj zapraszamy matki z naszej parafii na „Słowo o matce świętego O. Maksymiliana Kolbe – Mariannie” Początek o g. 17.00. Po misterium nabożeństwo majowe w int. matek.

  3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które są odprawiane codziennie w kościele o godzinie 17:30. Dodatkowo w środę zapraszamy na plenerowe nabożeństwo o 17:0029 maja na ul. Sosnowej.

  4. Kancelaria parafialna czynna jest tylko we wtorek od g. 16:00 do 17:00.

  5. Czuwanie Straży Honorowej NSPJ w czwartek o g. 17.00.

  6. W piątek ministranci jadą z O. Rochem na pielgrzymkę Służby Liturgicznej na Górę św. Anny.

  7. W I sobotę czerwca zapraszamy na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP – po porannej Mszy św. różaniec ku czci Maryi wynagradzający za grzechy całego świata.

  8. Wspólnota Straży Honorowej NSPJ z ok. 150 rocznicy istnienia, organizuje pielgrzymkę autobusową na Jasną Górę w dniu 15 czerwca. Zapisy u pani Celiny.

  9. Podczas Festynu Rodzinnego, organizowanego w naszej parafii 23 czerwca, odbędzie się także akcja krwiodawstwa. Bardzo prosimy o zgłaszanie się w zakrystii lub u duszpasterzy tych, którzy chcieliby w tym dniu podzielić się swoją krwią.

  10. Organizujemy wyjazd na „Wakacje z Bogiem” – letni wypoczynek dla dzieci na Górze Św. Anny. To wyjątkowy czas rozwijającej zabawy, konkursów i modlitwy w pięknej scenerii tamtejszego Parku Krajobrazowego. Wakacje z Bogiem trwają od 1 do 7 lipca i są przeznaczone dla dzieci z III klasy SP i starszych. Koszt 320 zł + dojazd. Szczegóły na stronie internetowej i u o. Rocha.