Ogłoszenia parafialne – 26 kwietnia 2021 r.

Ogłoszenia parafialne – 26 kwietnia 2021 r.
  1. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek od 16 – 17 a w sobotę od 11 – 12. 
  2. W sobotę przypada święto św. Józefa robotnika – chcemy na porannej Mszy św. poświęcić nową figurę św. Józefa w naszym kościele. Zapraszamy wszystkich Józefów i Józefy do wzięcia udziału w tej uroczystości. Oraz wszystkich parafian. 
  3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które od 1 maja będą odprawiane codziennie w kościele o godzinie 17:30. “Majówki” będą także transmitowane przez Internet.
  4. I sobota miesiąca – różaniec wynagradzający po porannej Mszy Świętej.
  5. Msze Święte w kościele św. Mikołaja na cmentarzu będą odprawiane od 2 maja w każdą niedzielę o 11:00. 
  6. Z naszego kościoła codziennie jest transmitowana przez Internet Msza Święta: w tygodniu  o g. 18.00, a w niedzielę o 10.30. 
  7. Z uwagi na obostrzenia epidemiczne prosimy o dezynfekcję rąk i zakładanie maseczek w kościele. 
  8. I Komunia św. będzie odprawiona w dniu 2 maja na mszy św. o g. 12.00. W związku z obostrzeniami prosimy usilnie parafian o wybór innej godziny mszy św. w tę niedzielę, by umożliwić uczestnictwo rodzicom dzieci komunijnych. Ustalono na spotkaniu rodziców komunijnych, że aby umożliwić przeprowadzenie I Komunii dla dzieci, w kościele mogą przebywać tylko dzieci komunijne i ich rodzice. I żadnych innych osób nie możemy wpuścić na tę Mszę św. Komunia św. będzie transmitowana przez Internet. Spowiedź dzieci i rodziców w sobotę o g. 9.00.
  9. Próby dla dzieci we wtorek i czwartek o g. 16.00. 
  10. Dary żywnościowe w ramach programu FAED będą wydawane jutro, w poniedziałek  w godzinach 8:00 – 11:00. Prosimy, aby wszyscy przyszli w maseczkach.