Ogłoszenia parafialne 24 czerwca

Ogłoszenia parafialne 24 czerwca

Ogłoszenia parafialne parafii św. Jadwigi w Złotoryi

24 VI – 1 VII 2018

  1. Dzisiaj swoje imieniny obchodzi i o modlitwę prosi br. Jan – gwardian naszego klasztoru. Zapraszamy do modlitwy w int solenizanta – Msza św. w jego intencji zostanie odprawiona o g. 10.30.

  2. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek od 16 -17 i w sobotę od 11 – 12.

  3. Msze św. na cmentarzu są odprawiane w każdą niedzielę o 11.00

  4. Po raz czwarty organizujemy jednodniową pielgrzymkę pieszą w int. trzeźwości i o błogosławieństwo w rodzinach. W przyszłą sobotę – 30 czerwca, – wyjście z kościoła na Kopaczu i koniec w Wilkowie. Rozpoczęcie o 8.15 modlitwami w kościele św. Józefa, następnie przejdziemy do naszego kościoła i kościoła Narodzenia NMP na Rynku. Można wziąć ze sobą dzieci i potraktować to jak spacer rodzinny. Zakończenie ok. 13.30 Mszą św. w sanktuarium MB Fatimskiej w Wilkowie.

  5. W sobotę też czynny jest ostatni raz przed wakacjami „Parafialny Ośrodek Wsparcia dla Rodziny” od 10.00 do 16.00. Skorzystać mogą z niego wszyscy potrzebujący wsparcia i szukający pomocy w rozwiązywaniu problemów swojej trudnej sytuacji osobistej czy rodzinnej. Konsultacje są bezpłatne. Ośrodek prowadzi p. Danuta Starzec z Opola.

  6. Z inicjatywy grupy mieszkańców osiedla domków jednorodzinnych przy ul. Sosnowej i sąsiednich ulic, powstała myśl postawienia kapliczki słupowej ku czci MB. Jako duszpasterze całym sercem popieramy tę inicjatywę i prosimy o pomoc parafian w budowie tej kapliczki.

  7. Dziękujemy za przygotowanie Festynu Rodzinnego. Dziękujemy za obecność i zaangażowanie wielu, wielu ludzi. Zebrane przy okazji festynu pieniądze zostaną przeznaczone na organizowane przy parafii zajęcia i wyjazdy wakacyjne dla dzieci.

  8. Organizujmy wyjazd dla młodzieży, która ukończyła już 7 klasę i starszej, na Święto Młodzieży na Górze Św. Anny w dniach 16-21 lipca. W programie koncerty, konferencje, spotkania z ciekawymi ludźmi, duża dawka zabawy i modlitwy. Koszt 85 zł + dojazd, szczegółowe informacje na stronie internetowej parafii oraz u o. Rocha. Także u niego zapisy.

  9. Wszystkim dzieciom i młodzieży rozpoczynających swoje wakacje życzymy pięknej pogody i wielu radości i atrakcji wakacyjnych. Nie zapomnijcie też o Bogu i świętowaniu niedzieli.