Ogłoszenia parafialne 23 sierpnia 2020

Ogłoszenia parafialne 23 sierpnia 2020

   

  1. Kancelaria parafialna czynna we wtorek 16.oo – 17.oo i w sobotę 11.oo – 12.oo.
  2. W ubiegłą niedzielę była przeprowadzana zbiórka na pomoc dla Bejrutu organizowaną przez Caritas Polska. Zebraliśmy i przekazaliśmy do Caritasu dar 3000 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy za taką wielką hojność.
  3. Dzisiaj na Mszy św. o g. 10.30 wystąpi chór „Brosci Chorus” po dyrekcją pani Ewy Magosz. Serdecznie zapraszamy.  
  4. Z powodu koronawirusa nie odbędzie się pielgrzymka osób niepełnosprawnych do Krzeszowa zaplanowana na 5 września, organizowana nieprzerwanie od 21 lat, w której zawsze nasze miasto brało udział. Po raz pierwszy musimy ten udział odwołać. 
  5. Spotkanie rodziców komunijnych w sprawie Komunii św. w przyszłą niedzielę o g. 14.00. Również dzisiaj o 14.00 spotkanie tych rodziców, którym termin 13 września nie odpowiada. 
  6. Wielu naszych parafian boryka się z trudnościami związanymi z opieką nad osobą starszą lub chorą. To naprawdę duże wyzwanie, do którego nie zawsze jesteśmy dobrze przygotowani. Łatwo o pomyłki, przemęczenie czy niepotrzebne skrupuły. Stąd bardzo zachęcamy do wzięcia udziału w DARMOWYM SZKOLENIU, organizowanym przez złotoryjski MOPS. Zgłoszenia telefoniczne w MOPSie pod nr 76 8783 – 429 wew. 0 – sekretariat. 
  7. Codziennie w naszym kościele wystawiony jest Najświętszy Sakrament, od porannej aż do wieczornej Mszy Świętej. W piątki i w niedziele adoracja zaczyna się dopiero ok. godziny 13:00. W środę od 19.00 do 20.00 adoracja połączona z okazją do spowiedzi św. 
  8. Z naszego kościoła transmitowana przez Internet jest niedzielna Msza Święta o godzinie 10:30. 
  9. Prosimy, aby w naszym kościele zakładać maseczki w trosce o zdrowie własne i bliźnich. Pod chórem na stoliku znajdują się płyny do dezynfekcji rąk. Dziękujemy za stosowanie się do tego zalecenia. I życzymy wszystkim zdrowia.