Ogłoszenia parafialne – 23 czerwca

Ogłoszenia parafialne – 23 czerwca
  1. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek od g. 16:00 do 17:00 i w sobotę od 11.00 do 12.00.

  2. Dzisiaj, u progu wakacji organizujemy Festyn Rodzinny, od godziny 15:00, w klasztornym ogrodzie będzie można wziąć udział w konkurencjach dla całych rodzin, grach i zabawach dla dzieci i wielu innych atrakcjach. Prosimy także parafian o wsparcie festynu Waszymi ciastami i wypiekami – jeszcze do 15 można przynosić ciasta i babeczki.

  3. W ramach Festynu trwa dzisiaj także akcja krwiodawstwa. Chętni do oddania krwi mogą zgłaszać się do salki katechetycznej obok kancelarii w godzinach 13:00 – 16:00. Należy mieć ze sobą dowód osobisty.

  4. Jutro imieniny obchodzi i o modlitwy prosi br. Jan – gwardian naszej wspólnoty. Msza św. w intencji solenizanta zostanie odprawiona o g. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

  5. Aż do czwartku trwa oktawa Bożego Ciała. W czwartek na zakończenie oktawy po Mszy poświęcimy zioła i wianki

  6. W piątek przypada uroczystość NSPJ. Ten dzień jest świętem naszej Straży Honorowej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i dziękczynienia.

  7. Organizujemy wyjazdy dla dzieci i młodzieży na Górę Św. Anny. Dzieci do VI klasy SP włącznie zapraszamy na „Wakacje z Bogiem”, trwające od 1 do 7 lipca, w cenie 320 zł + 60 zł za dojazd. Z kolei młodzież od lat 14 i starszych zapraszamy na Święto Młodzieży w terminie 15-20 lipca. W programie koncerty, konferencje, spotkania z ciekawymi ludźmi, duża dawka zabawy i modlitwy. Koszt Święta Młodzieży to 140 zł. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie internetowej parafii oraz u o. Rocha. W tym tygodniu ostatnia szansa na zapisanie się na te wyjazdy.

  8. Dziękujemy serdecznie Straży Honorowej i Domowemu Kościołowi za piękne ołtarze. Za pomysł i wykonanie. Dziękujemy za kwiaty i dekoracje. Dziękujemy wszystkim niosącym chorągwie, figury, lampiony oraz służbie liturgicznej. Za piękne udekorowanie okien naszej parafii. Dziękujemy za brzózki. Za piękne Boże Ciało – serdeczne Bóg zapłać.

  9. Jest organizowana pielgrzymka przyjaciół Radia Maryja do Częstochowy w dniu 14 lipca. Wyjazd o g. 3.00, zapisy u p. Ireny Hanysz cena 65 zł.