Ogłoszenia parafialne – 22 września

Ogłoszenia parafialne – 22 września
 1. Trwa wizytacja naszej parafii – dzisiaj o g. 15.30 spotkanie z grupami modlitewnymi na cmentarzu w kościele św. Mikołaja i przedstawienie działalności grup ks. Biskupowi. Potem modlitwa za zmarłych. Zapraszamy szczególnie tych parafian, którzy pochowali swoich bliskich w ostatnim roku, do przyłączenia się do tej modlitwy. O g. 18.00 Msza św. w czasie której Ks. Biskup udzieli sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży.

 2. Spotkanie rodziców dzieci I Komunijnych odbędzie się w przyszłą niedzielę o g. 13.00 w kościele. Prosimy o obowiązkowe przyjście samych rodziców.

 3. Kolejne spotkanie Koła Gospodyń Miejskich w poniedziałek o 16:30 w salce katechetycznej.

 4. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na cichą adorację Najśw. Sakramentu do godz. 20.00, zakończoną Koronką do Miłosierdzia Bożego.

 5. Katechezę dla dorosłych, w czwartek o g. 18.30 – w temacie – „Historia Izraela przygotowaniem na przyjście Mesjasza” – prowadzić będzie o. Roch.

 6. Spotkanie Młodzieży Franciszkańskiej w piątek o g. 18.30

 7. Zbiórka ministrantów i lektorów w sobotę o g. 10.00.

 8. Kancelaria jest czynna we wtorek od 16 – 17 i w sobotę od 11 – 12.

 9. Od 1 października będziemy odprawiać nabożeństwa różańcowe o g. 17.30, na które zapraszamy wszystkich parafian każdego dnia a dodatkowo w środy, kiedy nabożeństwa będą w „plenerze” o g. 17.00. 2 X – Wyskok, 9 X – Nowa Wieś, 23 X – Podwale, 30 X – ul. Bukowa.

 10. Kolejna zbiórka elektrośmieci, z której dochód przeznaczony będzie na pomoc polskim misjonarzom w Kamerunie i na Wybrzeżu Kości Słoniowej, odbędzie się 1 października o godzinie 13:00. Zużyty sprzęt można przynosić do ogrodu klasztornego już dzień wcześniej, 30 września, i składować go obok kontenera.

 11. W naszej parafii istnieje grupa kręgu domowego Kościoła, której zadaniem jest pogłębienie życia religijnego w rodzinie. Zainteresowane pary małżeńskie do wzięcia udziału w tej formie szukania drogi zapraszamy do kontaktu z O. Proboszczem.