Ogłoszenia parafialne – 22 listopada 2020 r.

Ogłoszenia parafialne – 22 listopada 2020 r.

                                                                                                                                                                          

 1. Kancelaria parafialna czynna we wtorek od 16:00 – 17:00 i w sobotę od 11:00 – 12:00.
 2. Jutro spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych, żeby wybrać stroje dla dzieci i zrobić przymiarkę, ale z uwagi na obostrzenia prosimy, aby przyszedł tylko jeden z rodziców z dzieckiem. Początek o g. 16.30 w kościele. 
 3. Serdecznie dziękujemy za tak życzliwe przyjęcie naszej prośby o pomoc w spłacie remontu organ. Od wszystkich dobrodziejów zebraliśmy na ten cel 9200 zł. To już połowa koniecznej sumy. 
 4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy okres Adwentu, a już w sobotni wieczór podczas nabożeństwa adwentowego o 17:30 zostanie pobłogosławiony wieniec adwentowy oraz opłatki. Nabożeństwo będzie transmitowane przez Internet.
 5. Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne opłatki nie będą rozprowadzane po domach jak w latach ubiegłych. Za to w kolejne niedziel będzie można nabyć przed kościołem, jak również wieńce adwentowe i stroiki Bożonarodzeniowe. Pieniądze z tej zbiórki będą przeznaczone na remont organ. 
 6. Także wspólne przeżycie rorat w tym roku będzie utrudnione. Dlatego proponujemy pomoc w rodzinnym i chrześcijańskim przeżyciu czasu Adwentu. Jest to “Słoik pełen Adwentu – Roraty na raty!”. Jest to zestaw zadań dla całej rodziny, które pozwolą “nie przespać” Adwentowego czuwania. Słoiki są do nabycia w cenie 4 zł – dziś jak i w dni powszednie.
 7. Informujemy, że w naszym kościele, w związku z najnowszymi zarządzeniami państwowymi, może równocześnie przebywać maksymalnie 27 osób.
 8. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od porannej do wieczornej Mszy Świętej. W piątki i w niedzielę adoracja zaczyna się o godzinie 13:00. W środę adoracja trwa do godziny 20:00 wraz z okazją do spowiedzi.
 9. Spotkania wszystkich grup parafialnych są odwołane.
 10. Prosimy też o ofiary na ogrzewanie naszego kościoła do przygotowanych kopert. Za wszystkie ofiary – Bóg zapłać.
 11. Przypominamy o bezwzględnym obowiązku stosowania się do przepisów sanitarnych.