Ogłoszenia parafialne – 21 lipca

Ogłoszenia parafialne – 21 lipca
  1. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek od g. 16.00 do 17.00 i w sobotę od 11.00 do 12.00.

  2. Dzisiaj po mszy św. o g. 12.00, jak co roku, z okazji św. Krzysztofa, patrona kierowców będziemy święcić samochody i inne pojazdy. Zapraszamy do ustawienia się wzdłuż ul. Klasztornej a przed bramą będą pojazdy święcone. Ofiary będą przeznaczone na pomoc naszym misjonarzom.

  3. 29 lipca w Katedrze legnickiej o g. 6.00 rozpocznie się 27. Piesza Pielgrzymka do Częstochowy. „Idziemy w mocy Ducha Chrystusowego” – pod takim hasłem na Jasną Górę maszerować będą pielgrzymi. Pielgrzymka potrwa do 7 sierpnia. Zapisy na pątniczy szlak trwają. Przez cały czas trwania pielgrzymki będziemy łączyć się wieczorem na spotkaniach modlitewnych w naszym kościele o g. 20.00. A na stronie pielgrzymkalegnicka.pl będzie można śledzić bezpośrednie relacje z trasy, wywiady z pielgrzymami, odsłuchiwać nagrania konferencji oraz homilii. Będzie też mnóstwo zdjęć a także możliwość zostawienia swojej intencji.

  4. Podajemy do wiadomości, że nasze parafialne dożynki odprawimy 15 sierpnia na Mszy św. o g. 12.00 a po południu zapraszamy na festyn dożynkowy do naszego ogrodu. Będzie wiele atrakcji – między innymi przygrywać będzie zespół góralski, będzie konkurs z nagrodami i zaproszeni zostali płukacze złota, oraz wiele, wiele innych. Będzie też można nabyć ciekawe książki. Będzie ciasto i kawa i dużo dobrej zabawy.