Ogłoszenia parafialne – 20 września 2020 r.

Ogłoszenia parafialne – 20 września 2020 r.

                                                                                                                                                                                           

  1. Kancelaria parafialna czynna we wtorek 16.oo – 17.oo i w sobotę 11.oo – 12.oo.
  2. Dzisiaj przypada 20 dzień miesiąca – to dzień modlitw rodziców modlących się za swoje dzieci oraz dzień, w którym oddajemy szczególną cześć św. Michałowi Archaniołowi. Na Mszę św. zapraszamy o g. 18.00. 
  3. Wyjazd grupy modlitewnej na jednodniowe spotkanie z Matką Krzeszowską odbędzie się 3 października. Wyjazd o g. 8.15 spod klasztoru, koszt 20 zł. Zapisy w zakrystii. 
  4. Spotkanie organizacyjne dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania, klas VI, VII i VIII oraz młodzieży mającej przyjąć sakrament w tym roku, oraz dla ich rodziców, w czwartek 24 września o 19:00 w kościele. Jest to spotkanie organizacyjne i obecność na nim nie jest obowiązkowa dla tych, którzy mają obawy przed dużymi zgromadzeniami, niemniej jednak na nim zostaną ustalone konkretne daty i godziny spotkań przygotowujących do bierzmowania.
  5. W piątek o 19:00 zapraszamy wszystkich parafian na nabożeństwo w duchu wspólnoty z Taizé, przygotowane przez młodzież franciszkańską i scholę parafialną. 
  6. Zbiórka dla ministrantów i kandydatów w sobotę o godzinie 10:00.
  7. W dniach 10 – 11 października zapraszamy na dwudniową pielgrzymkę rowerową po Dolnym Śląsku szlakiem przebytym przez Karola Wojtyłę w roku 1956. Trasa wiedzie z Bolesławca przez Lwówek Śląski, Świeradów Zdrój, Szklarską Porębę, Karpacz, Krzeszów i Świebodzice. Szczegółowe informacje u o. Rocha.
  8. Codziennie w naszym kościele wystawiony jest Najświętszy Sakrament, od porannej aż do wieczornej Mszy Świętej. W piątki i w niedziele adoracja zaczyna się dopiero ok. godziny 13:00. W środę dodatkowo od 19.00 do 20.00 adoracja połączona z okazją do spowiedzi św. 
  9. Z naszego kościoła transmitowana jest przez Internet niedzielna Msza Święta o godzinie 10:30. 
  10. Prosimy, aby w naszym kościele zakładać maseczki w trosce o zdrowie własne i bliźnich. Pod chórem na stoliku znajdują się płyny do dezynfekcji rąk. Dziękujemy za stosowanie się do tego zalecenia. I życzymy wszystkim zdrowia.