Ogłoszenia parafialne – 19 sierpnia

Ogłoszenia parafialne – 19 sierpnia

Ogłoszenia parafialne parafii św. Jadwigi w Złotoryi

19 – 26 VIII 2018

  1. Jutro przypada 20 dzień miesiąca – w tym dniu odprawiamy Eucharystię o g. 18.00 w int. rodziców modlących się za swoje dzieci, osób, które przyjęły szkaplerz świętego Michała Archanioła oraz za osoby z grupy modlitewnej Margaretka.

  2. Jak co wtorek zapraszamy na wieczorną adorację Najśw. Sakramentu w czasie której jest okazja do spowiedzi św.

  3. Dziękujmy serdecznie za zaangażowanie w dożynki parafialne, piękne korony dożynkowe i festyn w ogrodzie. Za obecność, pomoc w organizacji i za wszystkie ciasta i fanty na loterię oraz książki na kiermasz. Na remont naszego instrumentu organowego zebraliśmy 5070 zł. I za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać.

  4. Został zakończony remont dachu kościoła – chcemy podziękować sponsorom tej wielkiej inwestycji – Urzędowi Miasta Złotoryi, p. Jadwidze Szeląg, dzięki której pozyskaliśmy fundusze z Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu oraz wielu indywidualnym darczyńcom. Dziękujemy też za ławki dla naszego ogrodu Nadleśnictwu Złotoryja i panu staroście Ryszardowi Raszkiewiczowi.

  5. Z inicjatywy grupy mieszkańców osiedla domków jednorodzinnych przy ul. Sosnowej i sąsiednich ulic, powstała myśl postawienia kapliczki słupowej ku czci MB. Jako duszpasterze całym sercem popieramy tę inicjatywę i prosimy o pomoc parafian w budowie tej kapliczki. Już są prowadzone prace przy kapliczce.

  6. Organizowana jest pielgrzymka rowerowa ze Złotoryi na Jasną Górę . Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z O. Rochem. Spotkanie organizacyjne w czwartek o g. 19.00. Wyjazd 26 sierpnia powrót 29 sierpnia.

  7. W sobotę 1 września organizowana jest pielgrzymka osób niepełnosprywnych do Krzeszowa. Wyjazd o g. 8.00 spod ZOK-u powrót ok. 15.00. Mamy 20 miejsc. Zapisy w zakrystii. Cena 5 zł.

  8. Kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek od 16 – 17 oraz w sobotę od 11 – 12.