Ogłoszenia parafialne – 18 listopada

Ogłoszenia parafialne – 18 listopada

Ogłoszenia parafialne parafii św. Jadwigi w Złotoryi

18 – 25 XI 2018

 1. W zakrystii jest już księga intencji mszalnych na przyszły rok – można przyjść i zapisać Msze św. na pierwsze półrocze.

 2. Kancelaria parafialna czynna we wtorek od 16 – 17 oraz w sobotę od 11 – 12.

 3. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klas VIII SP i III gimn. we wtorek o 19:00 w kościele.

 4. Organizujemy scholę dziecięcą dla dzieci szkoły podstawowej i starszej. Chętne dzieci z rodzicami zapraszamy na pierwsze zajęcia i próbę w sobotę 24 listopada o g. 12.00 w sali nr 3. Scholę poprowadzi p. Joanna Markiewicz – pedagog z wieloletnim doświadczeniem pracy muzycznej z dziećmi.

 5. Za dwa tygodnie, w sobotę 1 grudnia, organizujemy Andrzejkowy Bal Patriotyczny dla dzieci ze Szkoły Podstawowej. Rozpoczęcie o godzinie 15:00. W planie dobra zabawa, gry i konkursy, a na zakończenie uroczyste zapalenie wieńca adwentowego. Obowiązują stroje historyczne lub z elementami w barwach narodowych.

 6. W zwiazku z powyższym, zapraszamy także dzieciaki na warsztaty z p. Beatą, na których będą mogły przygotować patriotyczne ozdoby na bal. Zajęcia rozpoczną się w tym tygodniu, w piątek, o godzinie 15:00.

 7. Spotkanie Młodzieży Franciszkańskiej w piątek o 18:00.

 8. W sobotę zbiórka dla kandydatów o 9.00 i dla młodszych ministrantów o 10.00.

 9. Parafialny „Ośrodek Wsparcia Rodziny” czynny będzie w sobotę – 24 listopada od 10.00 do 16.00. Skorzystać mogą z niego wszyscy potrzebujący wsparcia i szukający pomocy w rozwiązywaniu problemów swojej sytuacji osobistej czy rodzinnej. Konsultacje są bezpłatne. Ośrodek prowadzi doradca rodzinny, p. Danuta Starzec z Opola. Zapisy u o. Proboszcza telefonicznie lub osobiście albo bezpośrednio u pani prowadzącej Ośrodek – nr telefonu podany jest na naszej stronie internetowej.

 10. Pomoc w ramach programu pomocy FAED będzie rozdawana wszystkim, którzy mają odpowiednie zaświadczenie z MOPS-u lub GOPS-u, we wtorek 20 listopada od g. 8.00 do 11.00.

 11. Zwracamy się też o pomoc w pokryciu kosztów ogrzewania naszego kościoła.