Ogłoszenia parafialne – 18 lipca 2021 r.

Ogłoszenia parafialne – 18 lipca 2021 r.
  1. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek od 16 – 17 a w sobotę od 11 – 12. 
  2. We wtorek zostanie odprawiona Msza św. ku czci św. Michała Archanioła – w intencji jego czcicieli oraz rodziców, modlących się za swoje dzieci a także za osoby z Margaretek o umocnienie wiary. 
  3. Przypominamy, że została cofnięta dyspensa biskupia odnośnie udziału we mszy św. w związku z pandemią. Już obowiązują jak zawsze wszystkie przykazania kościelne. A więc zachęcamy i zapraszamy do udziału we Mszy św. niedzielnej w kościołach i do przystępowania do sakramentu pokuty i pojednania. 
  4. Z naszego kościoła jest transmitowana w Internecie codziennie Msza św. o g. 18.00, a w niedzielę Msza św. o 10.30.
  5. Msze Święte w kościele św. Mikołaja na cmentarzu są odprawiane w każdą niedzielę o 11:00. 
  6. Wymieniliśmy okna na całym parterze we wszystkich pomieszczeniach w klasztorze. Prosilibyśmy panie o pomoc w doprowadzeniu tych pomieszczeń do porządku i posprzątaniu i pomyciu wszystkich pomieszczeń i okien, osoby chętne do pomocy prosimy w poniedziałek o g. 9.00. nad całością będzie czuwał o. Lotar i będzie okazja do zapoznania się z nim przy okazji. Jednocześnie też informujemy, że na naszym podwórku jest dużo drewna z ram okiennych do wzięcia za darmo. 
  7. Osoby chętne do pójścia na pielgrzymkę do Legnicy a potem do Częstochowy w dniach 26 lipca do 3 sierpnia proszone są o kontakt z ks. Dawidem lub o. Lotarem. Pielgrzymka do Legnicy będzie miała swój postój w Złotoryi i 26 lipca ok. 15.00 będzie Msza św. w kościele NNMP a rano 27 lipca o 7.00 wymarsz przez Wyskok w kierunku Legnicy. Zapraszamy nawet na ten jeden dzień.