Ogłoszenia parafialne – 17 stycznia 2021 r.

Ogłoszenia parafialne – 17 stycznia 2021 r.
  1. Kancelaria parafialna czynna we wtorek od 16 do 17 i w sobotę od 11 do 12
  2. Dzisiaj spotkanie rodziców i dzieci komunijnych o g. 13.00 w kościele 
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu w stałych godzinach. Rozpoczęcie po Mszy św. porannej, zakończenie przed wieczorną Mszą św. W piątek od g. 13.00.
  4. Msze Święte w tygodniu o godzinie o 18:00 oraz w niedziele i święta o godzinie 10:30 transmitowane są przez Internet. 
  5. Odwiedziny kolędowe w tym roku mają inny przebieg. Nie odwiedzamy domów, ale zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic i miejscowości na codzienne Msze Święte o godzinie 18:00 sprawowane w ich intencji. Na tych Mszach będzie można otrzymać ulotkę z “Obrzędem liturgii rodzinnej” do wykorzystania w domach. Prosimy także przynieść w swoich pojemnikach wodę do poświęcenia. Ministranci będą rozprowadzać zestawy kolędowe z kredą i kadzidłem. Będzie można także złożyć kolędową ofiarę. Program wisi w gablocie w przedsionku kościoła oraz na stronie internetowej parafii. W najbliższych dniach będziemy modlić się za mieszkańców ulic : 

17 stycznia – Piłsudskiego

18 stycznia – Podwale 1 – 2 

19 stycznia – Podwale 3 – 4

20 styczniaM. Konopnickiej

21 stycznia – Dworcowa, Garbarska, Kolejowa, Nasypowa, Ogrodowa, Podmiejska, Stroma, Zielona

22 stycznia – Legnicka, Rzemieślnicza, Plac Matejki

  1. Jutro rano o g. 8.30 będziemy rozdawali pomoc żywnościową w ramach programu FAED. Wszystkich zarejestrowanych prosimy o przyjście w maseczkach na podwórko obok naszego ogrodu. 
  2. W przyszłą niedzielę w polskim Kościele będziemy obchodzić Dzień Solidarności z Chorwacją w związku z trzęsieniami ziemi, które niedawno nawiedziły ten kraj. W tym dniu zbiórka do puszek na rzecz ofiar tej katastrofy.