Ogłoszenia parafialne – 17 listopada

Ogłoszenia parafialne – 17 listopada
  1. Dzisiaj spotkanie dzieci i rodziców komunijnych w kościele o g. 13.00. Dzieci otrzymają krzyżyki i różańce komunijne.

  2. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek od 16 – 17 i w sobotę od 11 – 12.

  3. We środę zapraszamy z racji 20 dnia miesiąca na Mszę św. o g. 18.00 w int rodziców modlących się za swoje dzieci, osoby, które przyjęły Szkaplerz św. Michała Archanioła i za osoby z grup modlitewnych Margaretka.

  4. Młodzież Franciszkańska zaprasza w piątek o 18:30

  5. Zbiórka dla kandydatów na ministrantów w sobotę o 9:00, a ministrantów o 10:00.

  6. W przyszłą niedzielę z racji uroczystości Chrystusa Króla można uzyskać odpust zupełny, po każdej Mszy św. będzie odmawiana modlitwa w tej intencji.

  7. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Chrystusa Króla, z tej okazji chcielibyśmy podzielić się ciastem ze wszystkimi, a nasze kochane parafianki prosimy o upieczenie tego ciasta i przyniesienie go w sobotę do klasztoru. Po każdej Mszy św. młodzież będzie sprzedawać ciasto a dochodem z tej akcji chcemy wesprzeć leczenie nowotworowe naszego parafianina. Serdecznie dziękujemy za wsparcie.

  8. Prosimy też o składanie ofiar na ogrzewanie, bo zimno przychodzi coraz bardziej i odczuwamy je wszyscy. Za każdą ofiarę serdecznie dziękujemy

  9. W zakrystii i w kancelarii można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok. Prosimy o wcześniejsze rezerwowanie przede wszystkim Mszy Świętych jubileuszowych.