Ogłoszenia parafialne 17 czerwca

Ogłoszenia parafialne 17 czerwca

Ogłoszenia parafialne parafii św. Jadwigi w Złotoryi

17 – 24 VI 2018

  1. Rodziców z dziećmi zapraszamy na Festyn Rodzinny dzisiaj o g. 15.00 do ogrodu klasztornego. Wśród atrakcji planowane są gry, zabawy i konkursy dla dzieci i całych rodzin, będzie ciasto i inne słodkości. Zebrane przy okazji festynu pieniądze zostaną przeznaczone na organizowane przy parafii zajęcia i wyjazdy wakacyjne dla dzieci.

  2. Dziękujemy za piękne misterium poświęcone Św. Józefowi – obrońcy życia i opiekunowi rodzin, które mieliśmy okazję zobaczyć i przeżyć w ubiegłą niedzielę.

  3. Ostatnie przed wakacjami spotkanie dla drugiego roku przygotowania do bierzmowania w poniedziałek o godzinie 17:30.

  4. W środę przypada 20 dzień miesiąca – w tym dniu odprawiamy Eucharystię o g. 18.00 w int. rodziców modlących się za swoje dzieci, osób, które przyjęły szkaplerz świętego Michała Archanioła oraz za osoby z grupy modlitewnej Margaretka.

  5. Przedwakacyjne spotkanie dla ministrantów i ich rodziców w sobotę o 16:00 w ogrodzie klasztornym. Zapraszamy wszystkich, także najstarszych członków służby liturgicznej.

  6. W przyszłą niedzielę swoje imieniny obchodzi i o modlitwę prosi br. Jan – gwardian naszego klasztoru. Zapraszamy do modlitwy w int solenizanta – Msza św. w jego intencji zostanie odprawiona o g. 10.30.

  7. Z inicjatywy grupy mieszkańców osiedla domków jednorodzinnych przy ul. Sosnowej i sąsiednich ulic, powstała myśl postawienia kapliczki słupowej ku czci MB. Jako duszpasterze całym sercem popieramy tę inicjatywę i prosimy o pomoc parafian w budowie tej kapliczki.

  8. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek od 16 – 17 i w sobotę od 11 – 12.

  9. Msze św. na cmentarzu są odprawiane w każdą niedzielę o 11.00

  10. Po raz czwarty organizujemy jednodniową pielgrzymkę pieszą w int. trzeźwości i o błogosławieństwo w rodzinach. Dnia 30 czerwca, w sobotę – wyjście z kościoła na Kopaczu i koniec w Wilkowie. Rozpoczęcie o 8.15 modlitwami w kościele św. Józefa, następnie w naszym kościele i kościele Narodzenia NMP na Rynku. Można wziąć ze sobą dzieci i potraktować to jak spacer rodzinny. Zakończenie ok. 13.30 Mszą św. w sanktuarium MB Fatimskiej na Wilkowie.