Ogłoszenia parafialne – 16 sierpnia 2020 r.

Ogłoszenia parafialne – 16 sierpnia 2020 r.
  1. Kancelaria parafialna czynna we wtorek 16.oo – 17.oo i w sobotę 11.oo – 12.oo.

  2. Dzisiaj imieniny obchodzi i o modlitwę prosi O. Roch – wikariusz naszej parafii. Msza św. w jego intencji zostanie odprawiona o g. 12.00. Zapraszamy do modlitwy. 

  3. Dzisiaj we wszystkich kościołach Polski jest przeprowadzana zbiórka na pomoc dla Bejrutu organizowaną przez Caritas Polska. Przed kościołem po Mszach św. będzie zbierana ofiara do puszek. Za wszelką pomoc dziękujemy.

  4. Musieliśmy odwołać zaplanowany na dzisiaj Plener wikliniarski.

  5. We czwartek przypada 20 dzień miesiąca – to dzień modlitw rodziców modlących się za swoje dzieci oraz dzień, w którym oddajemy szczególną cześć św. Michałowi Archaniołowi. Na Mszę św. ku Jego czci zapraszamy o g. 18.00. 

  6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o g. 10.30 wystąpi chór „Brosci Chorus” po dyrekcją pani Ewy Magosz. Serdecznie zapraszamy.  

  7. Codziennie w naszym kościele wystawiony jest Najświętszy Sakrament, od porannej aż do wieczornej Mszy Świętej. W piątki i w niedziele adoracja zaczyna się dopiero ok. godziny 13:00. W środę od 19.00 do 20.00 adoracja połączona z okazją do spowiedzi św. 

  1. Z naszego kościoła transmitowana przez Internet jest niedzielna Msza Święta o godzinie 10:30. 

  2. Prosimy, aby w naszym kościele zakładać maseczki w trosce o zdrowie własne i bliźnich. Pod chórem na stoliku znajdują się płyny do dezynfekcji rąk. Dziękujemy za stosowanie się do tego zalecenia. I życzymy wszystkim zdrowia.