Ogłoszenia parafialne – 15 marca 2020 r.

Ogłoszenia parafialne – 15 marca 2020 r.
  1. Kancelaria parafialna jest nieczynna, ważne sprawy proszę załatwiać telefonicznie.

  2. Dzisiaj nauki rekolekcyjne na wszystkich Mszach. Prowadzi je O. Dr Tomasz Skibiński – gwardian i proboszcz par. MB Częstochowskiej w Legnicy

  3. Są odwołane wszystkie spotkania grup parafialnych i i ministrantów.

  4. We wtorek od g. 9.00 O. Proboszcz przejedzie po wszystkich ulicach naszej parafii, również po wioskach, z Najświętszym Sakramentem i relikwiami św. Jadwigi i św. Charbela prosząc o uchronienie naszej parafii przed koronawirusem. Wszystkich parafian proszę o szczególną modlitwę różańcową w tym czasie.

  5. We czwartek przypada uroczystość św. Józefa – w tym dniu imieniny obchodzi i o modlitwę prosi O. Proboszcz. Msza św. w int. solenizanta o g. 18.00.

  6. W piątek Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo drogi krzyżowej rano – o 9.00 dorosłych parafian, a o 17.30 droga krzyżowa dla wszystkich parafian. Jednocześnie zachęcamy do tego, by wykorzystać czas na prywatną pobożność i pozostać w domach. Ponad wszystko i przede wszystkim.

  7. W niedziele nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o g. 17.15.

  8. Codziennie o 20.30 zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinach w łączności modlitewnej ze wszystkimi osobami konsekrowanymi w Polsce i z waszymi duszpasterzami.

  9. Codziennie w naszym kościele jest wystawiony Najśw. Sakrament od 7.30 do 17.50. Zapraszamy do adoracji.