Ogłoszenia parafialne – 14 listopada 2021 r.

Ogłoszenia parafialne – 14 listopada 2021 r.
  1. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek od 16 – 17 i w sobotę od 11 – 12.
  2. Dzisiaj spotkanie rodziców i dzieci I komunijnych w kościele o g. 13.00 obecność obowiązkowa. 
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania dla grupy prowadzonej przez o. Proboszcza w piątek o 19.00. 
  4. W sobotę zapraszamy z racji 20 dnia miesiąca na Mszę św. o g. 18.00 w int rodziców modlących się za swoje dzieci, osoby, które przyjęły Szkaplerz św. Michała Archanioła i za osoby z grup modlitewnych Margaretka. 
  5. W przyszłą niedzielę z racji uroczystości Chrystusa Króla można uzyskać odpust zupełny, po każdej Mszy św. będzie odmawiana modlitwa w tej intencji. 
  6. Trwają zapisy na Obóz Ewangelizacyjny, który odbędzie się w dniach 3-5 grudnia na Górze św. Anny, dla młodzieży z klas 6, 7 i 8 przygotowujących się do bierzmowania. 
  7. Uwaga – chętni do przejścia Nocnej Drogi Krzyżowej – parafia NNMP organizuje w nocy z 19/20 listopada po wieczornej Mszy św. o g. 18.00 Drogę Krzyżową w intencji dusz cierpiących w czyśćcu. W ciszy i skupieniu pątnicy będą mieli do przejścia 40 km. Wszystkich chętnych prosimy o zapisy w zakrystii NNMP do 17 listopada włącznie. 
  8. Osoby starsze zapraszamy do kina Aurum na piękny film o św. br. Albercie Chmielowskim pt. Nędzarz i madame. Dzisiaj seniorów zaprasza ZOK na spotkanie od godz. 15.00.  
  9. W zakrystii i w kancelarii można już zamawiać intencje na przyszły rok. Prosimy o wcześniejsze rezerwowanie przede wszystkim Mszy Świętych jubileuszowych.
  10. Pod chórem i w zakrystii można zabrać koperty na ofiarę na ogrzewanie. Już odczuwamy jesienne chłody. Za każdą ofiarę Bóg zapłać.