Ogłoszenia parafialne – 14 lipca

Ogłoszenia parafialne – 14 lipca
  1. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek od g. 16.00 do 17.00 i w sobotę od 11.00 do 12.00.

  2. Wszystkich członków rady parafialnej zapraszam na spotkanie w piątek o g. 19.00 do sali nr 5. Poruszane będą sprawy wizytacji biskupiej i dożynek.

  3. W sobotę, z racji 20 dnia miesiąca, odprawimy Mszę św. o g. 18.00 w int rodziców modlących się za swoje dzieci, osoby, które przyjęły Szkaplerz św. Michała Archanioła i za osoby z grup modlitewnych Margaretka.

  4. Jutro rozpoczyna się na Górze św. Anny „Święto młodych” na które wyjeżdża młodzież naszej parafii wraz z o. Rochem.

  5. 29 lipca w Katedrze legnickiej o g. 6.00 rozpocznie się 27. Piesza Pielgrzymka do Częstochowy. „Idziemy w mocy Ducha Chrystusowego” – pod takim hasłem na Jasną Górę maszerować będą pielgrzymi. Pielgrzymka potrwa do 7 sierpnia. Zapisy na pątniczy szlak trwają. Przez cały czas trwania pielgrzymki będziemy łączyć się wieczorem na spotkaniach modlitewnych w naszym kościele o g. 20.00. A na stronie pielgrzymkalegnicka.pl będzie można śledzić bezpośrednie relacje z trasy, wywiady z pielgrzymami, odsłuchiwać nagrania konferencji oraz homilii. Będzie też mnóstwo zdjęć a także możliwość zostawienia swojej intencji.

  6. Jak co roku, z okazji św. Krzysztofa, patrona kierowców będziemy święcić samochody i inne pojazdy w przyszłą niedzielę 21 lipca po mszy św. o g. 12.00. Zapraszamy do ustawienia się wzdłuż ul. Klasztornej i przed bramą będą pojazdy święcone. Ofiary będą przeznaczone na pomoc naszym misjonarzom.

  7. Podajemy do wiadomości, że nasze parafialne dożynki odprawimy 15 sierpnia na Mszy św. o g. 12.00 a po południu zapraszamy na festyn dożynkowy do naszego ogrodu. Będzie wiele atrakcji – między innymi zespół góralski oraz loteria fantowa i wiele innych.