Ogłoszenia parafialne – 13 września 2020

Ogłoszenia parafialne – 13 września 2020
  1. Kancelaria parafialna czynna we wtorek 16.oo – 17.oo i w sobotę 11.oo – 12.oo.
  2. Dzisiaj w naszym kościele I Komunia św. o g. 12.00. Zbiórka przed kościołem o g. 11.45. Prosimy o modlitwę w int. dzieci i rodziców, by wytrwały w swojej gorliwości Eucharystycznej. Od jutra do piątku Biały Tydzień dla dzieci i rodziców. Zapraszamy codziennie o g. 18.00 na Mszę św. i do Komunii św.. 
  3. Podajemy do wiadomości, że spotkania „domu modlitwy św. Charbela” odbywają się w naszym klasztorze w sali nr 5, w każdą niedzielę o g. 19.00. Zapraszamy do włączenia się w modlitwę za wstawiennictwem tego wielkiego świętego. 
  4. Wyjazd grupy modlitewnej na jednodniowe spotkanie z Matką Krzeszowską odbędzie się 3 października. Wyjazd o g. 8.15 spod klasztoru, koszt 20 zł. Zapisy w zakrystii. 
  5. Spotkanie organizacyjne dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania, a więc dla klas VI, VII i VIII oraz młodzieży mającej przyjąć sakrament w tym roku, oraz dla ich rodziców, w czwartek 24 września o 19:00 w kościele. Jest to spotkanie organizacyjne i obecność na nim nie jest obowiązkowa dla tych, którzy mają obawy przed dużymi zgromadzeniami, niemniej jednak na nim zostaną ustalone konkretne daty i godziny spotkań przygotowujących do bierzmowania.
  6. Spotkanie młodzieży franciszkańskiej w piątek o g. 18.30. 
  7. Codziennie w naszym kościele wystawiony jest Najświętszy Sakrament, od porannej aż do wieczornej Mszy Świętej. W piątki i w niedziele adoracja zaczyna się dopiero ok. godziny 13:00. W środę dodatkowo od 19.00 do 20.00 adoracja połączona z okazją do spowiedzi św. 
  8. Z naszego kościoła transmitowana przez Internet jest niedzielna Msza Święta o godzinie 10:30. 
  9. Prosimy, aby w naszym kościele zakładać maseczki w trosce o zdrowie własne i bliźnich. Pod chórem na stoliku znajdują się płyny do dezynfekcji rąk. Dziękujemy za stosowanie się do tego zalecenia. I życzymy wszystkim zdrowia.