Ogłoszenia parafialne – 12 sierpnia

Ogłoszenia parafialne – 12 sierpnia

Ogłoszenia parafialne parafii św. Jadwigi w Złotoryi

12 – 19 VIII 2018

  1. Jak co wtorek zapraszamy na wieczorną adorację Najśw. Sakramentu w czasie której jest okazja do spowiedzi św.

  2. We środę obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Nie będzie natomiast mszy św. na cmentarzu. W tym dniu odprawimy parafialne dożynki na Mszy św. o g. 12.00 a o 15.00 zapraszamy wszystkich parafian na festyn dożynkowy do naszego ogrodu. Przewidzianych jest wiele atrakcji dla dorosłych i dla dzieci. Będzie loteria fantowa i wiele innych gier i zabaw. Chętne osoby, które chciałyby upiec ciasto i się nim podzielić z nami prosimy o przyniesienie ciasta niepokrojonego 14 i 15 sierpnia. Natomiast ogrodników prosimy o przyniesienie jutro warzyw i owoców do dekoracji dożynkowej w kościele. Chcemy, by w naszym kościele zapachniało żniwami i dożynkami. Dekorowanie kościoła jutro przed wieczorną Msza św.

  3. Zapraszamy do udziału w warsztatach wikliniarskich, podczas festynu dożynkowego 15 sierpnia, na których bądzie można samodzielnie wyplatać koszyki z wikliny. Chętnych prosimy o zaopatrzenie się w sekatory do cięcia wikliny. Oprócz tego będzie można kupić wyroby wykonane z wikliny. W czasie festynu dożynkowego będziemy zbierać ofiary na remont naszego instrumentu organowego w kościele.

  4. W czwartek imieniny obchodzi i o modlitwę prosi O. Roch – wikariusz parafii. Msza św. w intencji solenizanta będzie odprawiona we czwartek o g. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

  5. Organizowana jest pielgrzymka rowerowa ze Złotoryi na Jasną Górę . Osoby zainteresowane prosimy o kontrakt z O. Rochem. Wyjazd 26 sierpnia powrót 29 sierpnia.

  6. Kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek od 16 – 17 oraz w sobotę od 11 – 12.