Ogłoszenia parafialne – 11 października 2020

Ogłoszenia parafialne – 11 października 2020

                          

  1. W tym tygodniu ze względu na kwarantannę, którą przechodzą wszyscy zakonnicy kancelaria parafialna jest nieczynna. Przez cały tydzień nie ma sprawowanych żadnych nabożeństw ani Mszy św. w kościele. Jedynie kościół jest otwarty na adorację Najśw. Sakramentu codziennie od 8.30 do 17.30. W tę niedzielę adoracja Najśw. Sakramentu będzie od 13.00 do 17.30. Oczywiście bez udziału i obecności zakonników. Wszystkie sprawy prosimy załatwiać telefonicznie. I prosimy o modlitwę za nas o szybki powrót do zdrowia i do pracy w parafii. Jesteśmy na obowiązkowej kwarantannie do 17 października – jak będzie potem zobaczymy. 
  2. Odwołano też wszystkie próby i spotkania. 
  3. Jeżeli będziemy już po kwarantannie to w przyszłą niedzielę spotkanie rodziców dzieci I Komunijnych w niedzielę 18 października o g. 13.00 w kościele. 
  4. Odpust parafialny św. Jadwigi – 18 października, kazanie w niedzielę na wszystkich mszach głosić będzie O. Tomasz Skibiński, proboszcz parafii MB Częstochowskiej w Legnicy. 
  5. Prosimy o ofiary na ogrzewanie naszego kościoła do przygotowanych kopert. 
  6. Codziennie w naszym kościele wystawiony jest Najświętszy Sakrament, od porannej aż do wieczornej Mszy Świętej. W piątki i w niedziele adoracja zaczyna się dopiero ok. godziny 13:00. W środę dodatkowo od 19.00 do 20.00 adoracja połączona z okazją do spowiedzi św. 
 • W dniu 24 października w parafii Narodzenia NMP odbędzie się jednodniowy kurs przedmałżeński. Kurs będzie trwać od 9:00 do 16:00.
 1. Prosimy, aby w naszym kościele zakładać maseczki w trosce o zdrowie własne i bliźnich. Pod chórem na stoliku znajdują się płyny do dezynfekcji rąk. Dziękujemy za stosowanie się do tego zalecenia. I życzymy wszystkim zdrowia.