Ogłoszenia parafialne – 10 czerwca

Ogłoszenia parafialne – 10 czerwca

Ogłoszenia parafialne parafii św. Jadwigi w Złotoryi

10 – 17 VI 2018

  1. Formacyjne spotkanie dla III Zakonu św. Franciszka dzisiaj o g. 13.00 w sali nr 5 prowadzi O. Samuel.

  2. Dzisiaj zapraszamy na Misterium poświęcone św. Józefowi pt. „Św. Józef – obrońca życia i opiekun rodzin”. Początek o g. 16.00.

  3. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek od 16 -17 i w sobotę od 11 – 12.

  4. W środę – święto św. Antoniego z Padwy – zapraszamy do udziału we Mszy św. ku Jego czci – a po mszy wieczornej – katecheza dla dorosłych poświęcona temu wielkiemu świętemu franciszkańskiemu.

  5. Rodziców z dziećmi zapraszamy na Festyn Rodzinny w przyszłą niedzielę, 17 czerwca o g. 15.00 do ogrodu klasztornego. Wśród atrakcji planowane są gry, zabawy i konkursy dla dzieci i całych rodzin, będzie ciasto i inne słodkości. Zebrane przy okazji festynu pieniądze zostaną przeznaczone na organizowane przy parafii zajęcia i wyjazdy wakacyjne dla dzieci.

  6. Msze św. na cmentarzu są odprawiane w każdą niedzielę o 11.00

  7. Zbiórka dla starszych ministrantów w czwartek, po wieczornej Mszy świętej, dla młodszych w sobotę o godzinie 10:00, a dla kandydatów w sobotę o 9:00.

  8. W sobotę 16 czerwca – organizowany jest przez Straż Honorową wyjazd na pielgrzymkę jednodniową na Jasną Górę – zapisy i wiadomości u p. Celiny.

  9. Jest do nabycia prasa katolicka – w Gościu Niedzielnym cykl na temat „rodzina pod ochroną” oraz poświęcony sytuacji Kościoła we współczesnej Europie z uwzględnieniem Irlandii.