Ogłoszenia parafialne – 1 grudnia

Ogłoszenia parafialne – 1 grudnia
 1. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek od 16 – 17 i w sobotę od 11 – 12.

 2. Od 1 grudnia jest odprawiana Msza św. gregoriańska za + Ks. Prałata Mariana Sobczyka, opłacona i zamówiona przez parafian.

 3. Dzisiaj I niedziela Adwentu – rozpoczynamy nowy rok liturgiczny. Na mszy o 10:30 zostaną poświęcone opłatki. Będą one rozprowadzane przez członków rady parafialnej, a ofiary za nie zostaną przeznaczone na remont organów.

 4. Roratnie Msze św. będą odprawiane od poniedziałku do piątku o g. 18.00, a w soboty o 9:00. Zapraszamy dzieci z serduszkami z dobrymi uczynkami, a także wszystkich parafian. Tegoroczne roraty dot. będą postaci Prymasa Wyszyńskiego.

 5. W poniedziałek spotkanie Żywego Różańca o g. 17:00 w salce katechetycznej.

 6. We wtorek o 19:00 spotkanie przygotowujące do bierzmowania dla klas VI.

 7. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek od g. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, a 18:00 Msza Święta w intencji powołań i LSO, po mszy św. spotkanie ministrantów i rodziców. W piątek odwiedziny chorych O. Proboszcza i O. Norberta. O. Roch odwiedzi swoich chorych w sobotę. Także w sobotę Msza Św. i różaniec w intencji wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu NMP o godzinie 7:00.

 8. Na spotkanie ze św. Mikołajem zapraszamy dzieci w dniu 6 grudnia na roraty.

 9. Młodzież franciszkańska zaprasza na wspólnotową Eucharystię w piątek o 19 w kaplicy klasztornej.

 10. Zbiórka kandydatów w sobotę o godzinie 10:00, po Mszy Św. roratniej.

 11. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – W tym dniu w naszej parafii adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o g. 13.00 i będzie trwała do wieczornej Mszy św. Od 13.00 do 15.00 adorują Róże Różańcowe, od 15.00 do 16.00 FZS św. Franciszka, od 16.00 do 17.00 – adoruje Straż Honorowa. 17.00 do 17.50 wspólnota klasztorna. Od tego dnia rozpoczynamy codzienną całodzienną adorację Najśw. Sakramentu, który będzie wystawiony po porannej Mszy św. aż do wieczornej Eucharystii.

 12. Organizujemy pomoc dla biednych, która zmieściłaby się w pudełku po butach. Można włożyć do nich trwałe produkty spożywcze i przynieść je w niedzielę.

 13. Rekolekcje adwentowe odbędą się od niedzieli 15 grudnia do środy 18 grudnia. Program jest podany na naszej stronie internetowej i w przedsionku kościoła. Poprowadzi je O. Lucjan Franek – gwardian i proboszcz w Zawadzkiem.

 14. W III Niedzielę Adwentu, 15 grudnia, odbędzie się u nas Jarmark Bożonarodzeniowy, objęty w tym roku honorowym patronatem Burmistrza Miasta Złotoryja.

 15. Młodzież od klas VII i starszą zapraszamy na Ewengeliczne Rozliczenie – sylwestrowe rekolekcje na Górze Św. Anny. Szczegóły na plakacie i u o. Rocha.