Ogłoszenia 8 października

Ogłoszenia 8 października

Ogłoszenia parafialne parafii św. Jadwigi w Złotoryi

8 – 15 X 2017

 1. Dzisiaj obchodzony jest dzień Papieski pod hasłem „Idziemy w przyszłość z nadzieją” we wszystkich kościołach naszego kraju będzie przeprowadzona zbiórka pieniężna na Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierające młodych, zdolnych a pochodzących z biedniejszych rodzin uczniów i studentów. Chcemy wspomóc ją swoimi ofiarami.

 2. Spotkanie dla rodziców dzieci I komunijnych dzisiaj o g. 13.00. Obecność obowiązkowa. Zapraszamy tylko rodziców.

 3. Swoje imieniny zakonne obchodzi we wtorek o. Samuel, zapraszamy na Mszę św. w intencji solenizanta o godzinie 18:00.

 4. Na nabożeństwo różańcowe w Nowej Wsi Złotoryjskiej zapraszamy w środę o g. 17.00 do świetlicy. Tam będzie rozpoczęcie a następnie procesyjnie pójdziemy do dwóch nowych krzyży, które chcemy poświęcić. Zapraszam całą społeczność Nowej Wsi Złotoryjskiej.

 5. Na I katechezę dla dorosłych w tym roku akademickim zapraszamy w środę o g. 19.00. Zobaczymy na niej film pt. „Swięci z Libanu” i zapoznamy się z postacią św. Charbela – mnicha z Libanu zdobywającego coraz większą popularność w dzisiejszym Kościele.

 6. W naszej parafii został otwarty dom modlitwy św. Charbela – mieszczący się przy ul. Rynek 52/1. Modlitwy przez Jego wstawiennictwo są prowadzone w każdą niedzielę o g. 19.00. Zapraszamy wszystkich chętnych do modlitwy o zdrowie i błog. Boże w rodzinach. Wstęp wolny.

 7. Brat Szczepan nasz zakrystianin obchodzi 25 lecie życia zakonnego – uroczysta Msza św. w jego intencji będzie odprawiona we czwartek o g. 12.00.

 8. Patronalne święto Straży Honorowej NSPJ przypada w sobotę, Msza św. w ich intencji o g. 18.00.

 9. W przyszłą niedzielę przypada nasz odpust parafialny – uroczysta suma odpustowa zostanie odprawiona o g. 12.00. Kazanie wygłosi O. Patryk Siarkiewicz z Włoch, brat rodzony naszego brata Szczepana. Po Mszach św. możliwość zakupienia kremówek papieskich.

 10. W sobotę zbiórka dla kandydatów o 9.00 i dla ministrantów o 10.00.

 11. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek od 16 -17 i w sobotę od 11 – 12.

 12. Na misterium o „Przesłaniu MB Fatimskiej w 100 lecie Jej objawień” zapraszamy w niedzielę 22 października o g. 16.30.

 13. Parafia Narodzenia NMP organizuje kurs przedmałżeński w październiku, w dniach 20, 21, 22 oraz 27, 28, 29 października w domu parafialnym przy ul. Chopina 1 a. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z tamtejszą parafią.

 14. Pod chórem znajdują się koperty na wypominki, które prosimy zabrać ze sobą do domu i przynieść w dowolnym czasie lub w niedzielę wrzucić do koszyczka. Za każdą ofiarę serdecznie dziękujemy.