Ogłoszenia 19 listopada

Ogłoszenia 19 listopada

Ogłoszenia parafialne parafii św. Jadwigi w Złotoryi

19 – 26 XI 2017

  1. Jutro o 18.00 Msza św. w intencji rodziców modlących się za swoje dzieci, osób które przyjęły szkaplerz św. Michała Archanioła i osób z grup modlitewnych Margaretka.

  2. W każdy wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św. do g. 20.00.

  3. W piątek warsztaty dla dzieci chcących zrobić adwentowe wieńce i ozdoby na choinki. Początek o g. 15.00.

  4. W sobotę zbiórka dla kandydatów o 9.00 i dla ministrantów o 10.00.

  5. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek od 16 -17 i w sobotę od 11 – 12.

  6. W przyszłą niedzielę – uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – kończąca rok liturgiczny. Po Mszy św. o godzinie 10.30 odmówimy Litanię do NSPJ i Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi.

  7. W zakrystii po każdej Mszy św. przyjmowane są intencje mszalne już na przyszły rok.

  8. Za dwa tygodnie rozpoczyna się adwent. Chcemy zorganizować pomoc dla biednych, która zmieściłaby się w pudełku po butach. Każdy kto chciałby pomóc jakiejś rodzinie proszony jest o przyniesienie w niedzielę pomocy w takim właśnie pudełku. Te pudełka będziemy rozdawać biednym bez ich rozpakowywania. Niech będą tam tylko rzeczy które można przechowywać dłużej – bez owoców. I niech to będą artykuły spożywcze a nie rzeczy ubraniowe. Na taką formę pomocy stać nas wszystkich. Zachęcamy do bycia dobrym.

  9. Pomoc żywnościowa w ramach programu unijnego FAED będzie wydawana jutro, w poniedziałek od g. 8.00 do 11.00.

  10. Proszono nas o ogłoszenie – 23 listopada, we czwartek Prezydent Rzeczypospolitej Andrzej Duda, złoży wizytę w naszym mieście. O g. 17.00 spotka się z mieszkańcami w Hali Sportowej „Tęcza” przy ul. Wilczej 43. Organizatorzy serdecznie zapraszają, jednak ilość miejsc jest ograniczona do kilkuset, wszystkich zainteresowanych prosimy o przybycie wcześniejsze, gdyż do hali będą wpuszczane osoby do g. 15.00. Natomiast te osoby, którym nie uda się dostać na teren hali będą mogły skorzystać z telebimu.