Ogłoszenia – 1 lipca

Ogłoszenia – 1 lipca

Ogłoszenia parafialne parafii św. Jadwigi w Złotoryi

1 – 8 VII 2018

  1. Msze św. na cmentarzu są odprawiane w każdą niedzielę o 11.00.

  2. Przypominamy, że przez całe wakacje odprawiamy Msze św. niedzielne o 18.00.

  3. Spotkanie formacyjne Róż Różańcowych w poniedziałek o godzinie 17:00, w sali nr 5.

  4. Msza św. w intencji dobrodziejów kościoła, klasztoru i parafii odprawiana jest we wtorek o godzinie 18:00, po Mszy św. nabożeństwo do św. Jadwigi, a po nim adoracja Najświętszego Sakramentu podczas której istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

  5. Kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek od 16 – 17 oraz w sobotę od 11 – 12.

  6. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Zapraszamy do modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne w czwartek wieczorem wszystkich obecnych i byłych ministrantów. Od godziny 17:00 adoracja Straży Honorowej NSPJ. Odwiedziny chorych w piątek od g. 8.30, okazja do spowiedzi św. od g. 17.00.

  7. W sobotę po porannej Mszy św. zapraszamy do modlitwy różańcowej ku czci Niepokalanego Serca Matki Bożej.

  8. Organizujmy wyjazd dla młodzieży, która ukończyła już 7 klasę i starszej, na Święto Młodzieży na Górze Św. Anny w dniach 16-21 lipca. W programie koncerty, konferencje, spotkania z ciekawymi ludźmi, duża dawka zabawy i modlitwy. Koszt 85 zł + dojazd, szczegółowe informacje na stronie internetowej parafii oraz u o. Rocha. Także u niego zapisy.

  9. Wszystkim dzieciom i młodzieży rozpoczynających swoje wakacje życzymy pięknej pogody i wielu radości i atrakcji wakacyjnych. Nie zapomnijcie też o Bogu i świętowaniu niedzieli.