Ogłoszena parafialne – 2 czerwca

Ogłoszena parafialne – 2 czerwca
 1. Przez cały czerwiec, bezpośrednio po wieczornej Mszy Świętej, będziemy odprawiali krótkie nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

 2. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek od g. 16:00 do 17:00 i w sobotę od 11.00 do 12.00.

 3. Dziękujemy „Agatom Jadwiżańskim” za piękne misterium o matce świętego O. Maksymiliana Kolbego – Mariannie, które mieliśmy okazję usłyszeć w ubiegłą niedzielę.

 4. Spotkanie do bierzmowania dla klas VI SP we wtorek o godzinie 19:00.

 5. W tym tygodniu w I czwartek miesiąca czuwanie Straży Honorowej NSPJ o g. 17.00. Wieczorna Msza św. z udziałem LSO o powołania kapłańskie i zakonne. Po mszy spotkanie. W I piątek odwiedzimy chorych od g. 8.30 a od 17.00 okazja do spowiedzi.

 6. Także w czwartek swoje imieniny obchodzi i o modlitwę prosi o. Norbert. Msze Święte w jego intencji o 7:00 i o 18:00.

 7. Spotkanie młodzieży franciszkańskiej w piątek o 18:00.

 8. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

 9. Parafialny „Punkt wsparcia rodziny w kryzysie” czynny będzie w soboty – 8 i 22 czerwca od 10.00 do 16.00. Skorzystać mogą z niego wszyscy potrzebujący wsparcia w problemach rodzinnych i osobistych. Konsultacje są bezpłatne. Ośrodek prowadzi doradca rodzinny, p. Danuta Starzec z Opola. Zapisy bezpośrednio u pani prowadzącej Ośrodek – nr telefonu na stronie internetowej i w przedsionku kościoła.

 10. Wspólnota Straży Honorowej z ok. 150 rocznicy istnienia, organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę w dniu 15 czerwca. Zapisy u pani Celiny.

 11. XXI między diecezjalna pielgrzymka w int. trzeźwości narodu do MB Łaskawej w Krzeszowie odbędzie się 9 czerwca. Program znajduje się na stronie internetowej i w przedsionku kościoła. Msza św. na zakończenie w Bazylice Wniebowzięcia NMP o g. 12.00.

 12. Podczas Festynu Rodzinnego w dniu 23 czerwca, odbędzie się także akcja krwiodawstwa. Chętnych prosimy o wcześniejsze zgłoszenia.

 13. Organizujemy wyjazd na „Wakacje z Bogiem” – letni wypoczynek dla dzieci na Górze Św. Anny w terminie od 1 do 7 lipca, przeznaczony dla dzieci z III klasy SP i starszych. Koszt 320 zł + dojazd. Szczegóły na stronie internetowej i u o. Rocha.

 14. Dary żywnościowe w ramach programu FEAD będą wydawane w poniedziałek w godzinach 8 – 11.

 15. W kościele lub jego obrębie zgubiono aparat słuchowy. Znalazcę prosimy o kontakt.