Komunikat ojca Proboszcza

Komunikat ojca Proboszcza

Drodzy Parafianie.

Przyszło nam żyć w bardzo dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości. Prawie codziennie przychodzą do nas jakieś nowe, ważne i pilne ogłoszenie. Dziś kolejne trudne dla wszystkich słowa.

Dla naszego dobra, ze względu na szerzącą się epidemię, rząd wprowadził kolejne ograniczenia. Z bólem, ale i wielką troską musimy przyjąć, że od dziś na mszach św. nie może być więcej niż 5 osób + obsługa ołtarza. Tego ograniczenia musimy przestrzegać do 11.04.2020, czyli do Wielkiej Soboty. W związku z tym, bardzo prosimy, aby osoby, które zamawiały intencje i chcą uczestniczyć we mszy św., wybrały ze swej rodziny jedną osobę, która będzie reprezentować całą rodzinę. Natomiast wszystkich zapraszamy do uczestniczenia w transmisjach telewizyjnych, radiowych czy internetowych.

Transmisje z naszego kościoła będą ogłaszane na parafialnym profilu na Facebooku oraz na stronie internetowej parafii. Można je znaleźć także bezpośrednio na parafialnym kanale na YouTube.

Jutro, w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego oraz w dni powszednie Msza św. o godzinie 18.00. W niedzielę Msza Św. o godzinie 10:30

W piątek o 17:30 będzie można także uczestniczyć w transmitowanym przez nas nabożeństwie Drogi Krzyżowej. Nie odbędzie się, ani nie będzie transmitowane niedzielne nabożeństwo Gorzkich Żali.

Przypominam, że istnieje dyspensa od uczestniczenia we mszy św. Niedzielnej i prosimy z niej korzystać, jednocześnie łącząc się z naszą parafią i duszpasterzami.

Bardzo proszę o przekazanie tych informacji naszym seniorom.

Pan niech obdarzy Was Pokojem i niech Was strzeże.

Serdecznie pozdrawiam i błogosławię wszystkich parafian,

O. Bogdan Koczor, proboszcz, z duszpasterzami